Rüyada sapıkla kavga etmek görmek

Rüyada sapıkla kavga etmek görmek kazancın ikiye katlanacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına, bebek sahibi olunacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada sapıkla kavga etmek görmek daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına ve iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işaret eder.

Dini olarak rüyada sapıkla kavga etmek görmek diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, işe giren herkesin kalkınacağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada sapıkla kavga etmek görmek daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, kendisi için neyin doğru, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, rüya sahibinin neşesinin, bazı kimseler tarafından uğrayacağı zarar nedeniyle canının yanacağına, iyi bir patron olacağına, yorumlanır.

2 yorum

    1. Belki bu kişi ile değil de başka biri iledir. Veya sapık denilen kişilerin aslında çoğu sapık değil. Ayak fetişistine de sapık deniyor ama gayet güzel sevebiliyor.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır