Rüyada renkli güller almak görmek

Rüyada renkli güller almak görmek projenin gerçekleştirileceğine, art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, benim çocukluğuma benziyordu. Sonra bu çocuğu parka götürdüm. Önce salıncağa bindik beraber sonra ben boş ver bunu diyerek tahterevalliye götürdüm. Tanımadığım bir adam benden birkaç kilo fazla olduğunu söyleyip karşıma oturdu ama bir o bir ben aşağı yukarı gidiyorduk, kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, bunun da onun için büyük bir rahatlık ve kolaylık olacağına, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada renkli güller almak görmek rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine, sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına, hanesinde rızkın, dürüst, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, iş ve ev değişikliğine yorumlanırken, işaret eder.

Dini olarak rüyada renkli güller almak görmek herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, uzun süre boyunca tartışmalarla karşılaşılacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, işyerine yüklü miktarda para sokacağına, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına, ancak daha sonara rüyayı gören kişinin bu kişileri ortaya çıkartacağına, ev taşımaya, hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada renkli güller almak görmek evliliğinde mutlu olacağına, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine ve tartışmaların arasında kalınacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine, bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, kazancının daha da artacağına, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır