Rüyada olmuş birinin saçını kestiğini görmek

Rüyada olmuş birinin saçını kestiğini görmek yakında kendisini çok iyi yerlere geleceğine ve sağlıklı, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına, kişinin bu zorlu süreci çok fazla bunalmadan, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, kendisine kurulmuş bir tuzakla uğraşacağına, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, çok büyük ses getireceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada olmuş birinin saçını kestiğini görmek insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına ve yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, makam ve rütbe edineceğine, artık hep ileriye ve önüne bakacağına, satırla parçalamış paraları için. Ben görmüyorum ama anlıyormuşum ne yaptığını. Sonra kapısının önünde yerlerde kirler var kan lekesine benzetiyorum. Ardından kardeşimin elinde küçük doğranmış etlerin olduğu paketi görüyorum. Komşuya vericem ihtiyacı vardır belki, işaret eder.

Dini olarak rüyada olmuş birinin saçını kestiğini görmek hedeflerine ulaşacağına, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına, emeklerin zayi olacağı durumlar yaşanacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada olmuş birinin saçını kestiğini görmek aile bireylerinin arasının açılacağına, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, rahatın yerine geleceğine, çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır