Rüyada dalak böbrek görmek

Rüyada dalak böbrek görmek yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına, moral olarak çökecek olan kişinin ailesi ile arasında da maddi konularda sevimsiz tartışmalar çıkacağına, malının ve parasının ziyan olacağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına, iyi geçineceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada dalak böbrek görmek sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, zarar edeceği bir çalışmaya girmek zorunda kalacağına, nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına, durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine, işaret eder.

Dini olarak rüyada dalak böbrek görmek kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, hafif bırakıyorum kaçıyor tekrar yakalıyorum. sonunda hafif bırakıyorum açık kahverengimsi yilan bir anda serçe oluyor aynı serçe renginde. zarar verebilecegini düşünerek bu kez öldürmek için kovalıyorum. bir dala konuyor tam vuruyorum başka dala ucuyor, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, istediği herşeye ulaşabileceğine, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, huzura erileceğine, tüm özlemini gidereceğine, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada dalak böbrek görmek şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, çok büyük hayır duası alınacağına, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine, geçim derdi yaşayacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, yorumlanır.

Yayım tarihi
D olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır