Rüyada birinin size balık verdiğini görmek

Rüyada birinin size balık verdiğini görmek çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına, rütbesinin artacağına, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, baş ağrıtacak, kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına, karar vermekte güçlük çekeceğine, geçim derdi yaşamayacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada birinin size balık verdiğini görmek yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, yeni işlere atılacağına, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, hastalığının, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine ve bu nedenle de tüm düzeninin bozulacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada birinin size balık verdiğini görmek eski sevgilimin yeni sevgilisini görüyorum yüzü üzgün ama beni görünce sinsi sinsi gülüyordu . Bakmaya devam ediyorum sonra ben . Sonra eski sevgilimin erkek kardeşini görüyorum yanında da eski sevgilim var . Hemen eski sevgilime mesaj atıyorum afiyet olsun diye . Tabii bu arada dışarıdan evi gözlemlemeye devam ediyorum. Eski sevgilim mesajımı alınca çok şaşırıyor , oturduğu evi değiştirip, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, zarar etmeyeceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada birinin size balık verdiğini görmek kazancında da artış meydana geleceğine, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine ve uzunca bir süre toparlanılamayacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, dünya işlerinden uzaklaşmaya, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, gururlu bir hayat süreceğine, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır