Rüyada arkadaşının eşini görmek

Rüyada arkadaşının eşini görmek düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, uğursuzlukların yakasını bırakmayacağına, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada arkadaşının eşini görmek özellikle hasta insanlara el uzatıp, darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına, sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, moralinin yerine geleceğine, durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada arkadaşının eşini görmek yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine ve rahat bir nefes alınacağına, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına,   daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada arkadaşının eşini görmek insanların güvenini kazanacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, oturduğumuz binayı su bastığını gördüm. evimizin kapısını açtığım gibi suyun içinde bir sürü yüzen timsah gördüm. ama yavru timsahtı büyük değillerdi.duvarda yerde heryeri sarmışlardı.binanın üstünden aşağı katlara doğru öyle su akıyoduki heryer su içindeydi. suyun içine girip aşağı doğru kaçmaya başladım .timsahlardan biri üstüme çıktı, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır