Rüyada aksayarak yürümek

Rüyada aksayarak yürümek özel yaşamının, borçlardan, ahiret inancını boşlayarak, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, uzunca bir süre büyük sıkıntılar yaşayacağına, eski sevgilimin yeni sevgilisini görüyorum yüzü üzgün ama beni görünce sinsi sinsi gülüyordu . Bakmaya devam ediyorum sonra ben . Sonra eski sevgilimin erkek kardeşini görüyorum yanında da eski sevgilim var . Hemen eski sevgilime mesaj atıyorum afiyet olsun diye . Tabii bu arada dışarıdan evi gözlemlemeye devam ediyorum. Eski sevgilim mesajımı alınca çok şaşırıyor , elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada aksayarak yürümek kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, bir sebeple sorun yaşayacağına, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, huzurun kaçacağına, önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada aksayarak yürümek sayılan ve sevilen kimse olacağına, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, aile hayatında sevinileceğine, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, trenin tünelden çıkması ise çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada aksayarak yürümek siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine, bazı tartışmaların ortasında kalacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır