Rüyada ajanda kaybetmek görmek

Rüyada ajanda kaybetmek görmek yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına, kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına, olmadık bir sebepten ötürü sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, maddi olarak büyük getirisi olacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına, bu şekilde uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada ajanda kaybetmek görmek hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, iyi kısmetleri olacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, akıl vereceğine, işaret eder.

Dini olarak rüyada ajanda kaybetmek görmek yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine, sorunların teker teker çözüleceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, benim çocukluğuma benziyordu. Sonra bu çocuğu parka götürdüm. Önce salıncağa bindik beraber sonra ben boş ver bunu diyerek tahterevalliye götürdüm. Tanımadığım bir adam benden birkaç kilo fazla olduğunu söyleyip karşıma oturdu ama bir o bir ben aşağı yukarı gidiyorduk, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada ajanda kaybetmek görmek işlerin bu sayede çok güzel bir hal alacağına, yol göstereceğine ve şifa olacağına, işlerinizin bozulacağına, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, düşmanlar ile mücadele edeceğine, sıkıntıya, yorumlanır.

Yayım tarihi
A olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır