Rüyada abimin öpmesi görmek

Rüyada abimin öpmesi görmek kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, maaşının artacağına, eski sevgilimin yeni sevgilisini görüyorum yüzü üzgün ama beni görünce sinsi sinsi gülüyordu . Bakmaya devam ediyorum sonra ben . Sonra eski sevgilimin erkek kardeşini görüyorum yanında da eski sevgilim var . Hemen eski sevgilime mesaj atıyorum afiyet olsun diye . Tabii bu arada dışarıdan evi gözlemlemeye devam ediyorum. Eski sevgilim mesajımı alınca çok şaşırıyor , kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, daha sonra başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada abimin öpmesi görmek yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, arkadaşlarının ve dostlarının yardımıyla sıkıntılarından, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine, hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alamayacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, işaret eder.

Dini olarak rüyada abimin öpmesi görmek atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, umutsuzluğa, müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine ve onlarla sıkı muhabbet kuracağına, böylece kendine güveneceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada abimin öpmesi görmek rüya sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine, hastalıkların yakınına uğramayacağına, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, rakiplerine karşı fark atacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, yorumlanır.

Yayım tarihi
A olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır