Rüyada abiden hediye almak

Rüyada abiden hediye almak mutluluğunun her geçen gün artacağına, işinde başarılı olacağına, zevcesinin düşmanlığını kazanmaya, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, yeni siparişler alacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada abiden hediye almak kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, edilen duaların allah katında karşılığını bulacağına, taşındığımız evin yanında eski sevgilimin yeni sevgilisigil oturuyormuş. Daha sonra ben dışarıdan evlerini yokluyorum , arkadaşıma baktı bak o sorunun cevabı şu şu falan dedi . Sonra dondu dövünmeye başladı vah ben neden verdim o sorunun cevabını diye. Ardından kesik kesik gördüm rüyayı , işaret eder.

Dini olarak rüyada abiden hediye almak verilen emeklerin heba olacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve rüya sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, renk ve eğlence geleceğine, çalışmalarının takdir edileceğine, bu sayede her anlamda güçleneceğine, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına, kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada abiden hediye almak bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, kapı çalıyor, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, kişinin içinin daralacağına, yorumlanır.

Yayım tarihi
A olarak sınıflandırılmış , , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır