Rüya tabiri ara

Un

Mart 23, 2016 - Okuma süresi: 4 dakika

U N: Bolluğun ve zenginliğin simgelerin­den biridir. Bu rüya huzur içinde yaşa­manızı sağlayacak tüm temel ihtiyaçla­ra sahip olduğunuzu gösterir. Hedeflerinize ulaşmak için sadece çok çalışmanın yetmeyeceğini, aklınızı ve şansınızı da kullanmanız gerektiğini gösterir. Rüyanızda unu öğüttüğünüzü görmek geleceğiniz İçin çok iyi olacak ve işlerinizin giderek daha iyi gitmesini sağlayacak hoş bir sürprizle karşılaşa­cağınıza işaret eder. Unu elekten geçir­mek temkinli bir kişi olduğunuzun, iş­lerinizi sakince hallettiğinizin Ve sorunlar karşısında soğukkanlılığınızı koruduğunuzun göstergesidir. Rüyada siyah un görmek ailenizden birini kay­bedeceğinize işarettir. Unun böceklenmesi ise çok kötüye işarettir, fakirlik çe­keceğinizi gösterir.

Rüyada un görmek, bolluk ve kazancın artması, şansın yaver gitmesi, rüya sahibinin sağlık ve esenlik içinde olması şeklinde tabir edilir. Rüyasında un gören kişi işinde başarılı olur, rakiplerine karşı her zaman büyük başarılar elde eder. Onlara karşı başarısız olduğu zamanda yıkılmadan, ayakta durma gücüne sahiptir.

Rüyada un görmek Allah yolundan ayrılmadan yapılan işlere delalet eder. Rüya sahibi işlerini, bir an bile hak yolundan ayrılmayı düşünmeden yürütür ve ne kazanırsa onun için şükreder. Un hayırlı rüyalardandır. Rüya sahibi için yüzünün güleceği ve keyfinin yerinde olacağı bir hayat anlamına gelir.

Rüyada Un Helvası Görmek

Zenginlik ve variyet olarak yorumlanır. Rüya sahibi için hayırlı olacak işlerden elde edilecek toprak, emlak ya da paradır.

Rüyada Un Helvası Yemek

Rüya sahibinin işlerinin kolaylaşması ve yoluna girmesi anlamına gelir. Bu sayede rüya sahibi, kazancını daha iyi şartlarda çalışarak çıkaracak ve rüya sahibinin çok ağır olan çalışma şartları iyileşecek demektir. Rüyasında un helvası yediğini gören kişinin maaşının ya da kazancının artacağı yorumu da tabirler arasındadır.

Rüyada Un Elemek

Rüya sahibinin yaptığı yanlış işlerden vazgeçip, Allah yoluna dönmesine ve ekmeğini helal yollardan kazanmasına işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibi için uyarı niteliği taşıdığı yorumu yapılır.

Rüyada Un Kurabiyesi Yemek

Müjdeli ve sevinçli haberler anlamına gelirken diğer bir yandan da rüya sahibinin beklediği hayırlı olayların yaşanması ve rüya sahibinin çok mutlu olması anlamına gelir.

Rüyada Un Almak

Rüya sahibinin aslında rızkını ve kısmetini aldığı söylenir. Rüyada un aldığını gören kişi, kendisi için fayda getirecek güzel işler yapacak demektir. Bazen de büyük bir mirasın sahibi olmak şeklinde tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6379