Rüya tabiri ara

Tıraş Olmak

Mart 22, 2016 - Okuma süresi: 3 dakika

TIRAŞ OLMAK: Başkalarının hoşuna git­mek için çok fazla çaba harcadığınızı gösterir. Rüyanızda başkasını tıraş etti­ğinizi görmek insanlar tarafından aldatılacağınızın ve ihanete uğrayacağını­zın İşaretidir; bu kişiler engüvendiğiniz insanlar bile olabilir. İş hayatınızda da çok dikkatli olmalı ve
gereksiz yere büyük miktarda para harcamamalısınız.

Rüyada tıraş olmak, sünnete uymaya, kulluk görevlerinden geri kalmamaya, güzel ve hayırlı işler yapıp, hayır duaları almaya, Allah’ın lütfuna ermeye ve kurtuluşa delalet eder. Rüya sahibinin hiçbir hastalığı ve derdi kalmayacağına, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine ve boyunu aşan maddi yükümlülüklerin altına girmeyeceğine tabir edilir. Rüyada tıraş olmak, rüya sahibinin nerde akşam orada sabah zihniyetinden kurtulup, düzenli ve disiplinli bir hayat kuracağına ve bunu sürdüreceğine delalet eder.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyada sakal tıraşı olmak, rüya sahibinin yüksek eğitime ve büyük bir zenginliğe sahip olmasına rağmen ne malıyla ne de makamı ile övünmeyecek kadar alçak gönüllü olduğuna, adını kullanarak hiçbir yerde kendisi için ayrıcalık istemeyecek kadar da tevazu sahibi olduğuna tabir edilir.

Rüyada Saç Tıraşı Olmak

Rüyada saç tıraşı olmak, rüya sahibinin kendisiyle ilgili kişisel bir değişiklik yapmak isteyeceği anlamına gelir. Bu değişim yine saçlarla ilgili olacaktır diye öngörülür ve saça bakım yapılması ya da boyatılması gibi örneklendirilebilir.

Rüyada Bıyık Tıraşı Olmak

Rüyada bıyık tıraşı olmak, rüya sahibinin sıkıntılarında, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına işarettir. Kişi, çaresizliklerine çare, çıkmaza girdiği konulara da çözüm bulacak ve üzerindeki ağırlığı atarak hafifleyecek demektir.

Rüyada Ense Tıraşı Olmak

Rüyada ense tıraşı olmak, bir kimse tarafından mala ve paraya kavuşmaya bu sayede de rahata ermeye tabir edilir.Rüya sahibinin rahat nefes alması ve içinin aydınlanarak huzur bulması anlamına gelir.

Rüyada Tıraş Makinesi Görmek

Rüyada tıraş makinesi görmek, rüya sahibi için varlığı ile kendisine manevi anlamda güç veren, neşesini yerine getirip, dertlerine ortak olan bir kimsenin varlığına yorulur. Bu kişinin yokluğu rüya sahibi için büyük bir yıkım olur diye yorumlanır.

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2269

Rüya Sitesi Linkleri