Rüya tabiri ara

Tiksinmek

Mart 22, 2016 - Okuma süresi: 3 dakika

TİKSİNMEK: Bir tehlikeyle karşılaşacağını­zın işaretidir. Rüyada gördüğünüz işa­retlere çok dikkat etmelisiniz çünkü bunlar gelecekte çok işinize yarayabi­lir. Sizi çok seven biri büyük bir tehlike­de olduğunuz konusunda sizi uyarabi-lir. Para konusuna da dikkat etmelisiniz çünkü sağlığınızla ilgili beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz.

Rüyada tiksinmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayata karşı olgunlaşacağına, üçüncü gözünün açılacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, yaşamının her alanına başarısının ve olgun duruşunun etki edeceğine bunun da kendisi için sayısız avantaj ve ayrıcalık getireceğine rivayet edilir.

Rüyada Birşeyden Tiksinmek

Rüyayı gören kişinin içini ferahlatacak, günlerini aydınlatacak deyim yerindeyse içine su serpecek olaylar meydana geleceğine bu sayede sıkıntısının hafifleyeceğine ve kaybettiği umutlarının canlanacağına yorulur. Rüya sahibinin geleceği için çok doğru kararlar ve isabetli adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada Tiksinmek Kusmak

Rüyayı gören kişinin hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına bu sayede hem psikolojik hem de mali bakımdan rahatlayacağına, kendi çok iyi hissedeceğine ve önünü görür olmaya başlayacağına alamet eder. Rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına rivayet edilir.

Rüyada Yemekten Tiksinmek

Rüyayı gören kişinin hayırlı ve bol rızka kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin geçiminin kolaylaşmasına, kazancının artmasına, ticaretinin hızlanmasına ve işlerinin hal yoluna girmesine tabir edilir.

Rüyada Yumurtadan Tiksinmek

Rüyayı gören kişinin zenginliğine zarar verecek işler yapacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına rivayet edilir ve uğursuzluk şeklinde açıklanır.

Rüyada Fareden Tiksinmek

Rüyayı gören kişinin hayatındaki kimselerin hangisinin dostları, hangisinin düşmanları olduğunun bilincine varacak olaylar yaşayacağı ve rüya sahibinin tabiri caizse bir musibetin bin nasihatten daha iyi olacağını anlayacağı bir durumla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Kediden Tiksinmek

Rüyayı gören kişinin yaşam şeklinde ve alışkanlıklarında bazı değişiklikler olacağına, rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine ve sevdiklerine düşman, düşmanlarına da dost olacağına alamet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6159