Rüya tabiri ara

Rüyada Zümrüt Görmek

Şubat 8, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada zümrüt görmek, rüyayı gören kişinin dünyevi hayatta sevilen, sayılan, takdir ve itibar gören, şerefli, namuslu, itibarlı bir kişiliğe sahip olacağına işaret eder. Rüyada zümrüt görmek, rüya sahibinin Allah katında sevilen ve en güzel mertebelere layık görülen kul olacağına delalet eder. Rüyada zümrüt görmek, rüya sahibinin Allah’a ve Kuran-ı Kerime olan bağlılığı ve bu aşk ile dolup taştığı, bu uğurda şehitlik mertebesine erenlerden olacağına delalet eder. Rüyada zümrüt görmek, aynı zamanda kişinin kendisi gibi hayırlı bir eşe ve makbul evlatlara sahip olacağına, sahip olduğu hayattan ötürü şükredeceğine rivayet eder.

Rüyada zümrüt görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta takdir edilen, sevilen, saygı ve hürmet duyulan bir kişiliğe sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında başarılı, çalışkan ve adaletli yapısı sayesinde hak ettiği konumda bulunacağına yorumlanır. Kişinin namuslu, dürüst, şerefli ve şefkatli bir kişiliğe sahip olacağına ve bu özelliği sayesinde hem aile, hem iş, hemde toplum içinde sevilen sayılan bir birey olacağına delalet eder. Kişinin Allah katında yaptıklarıyla en güzel mertebelere ereceğine, sevileceğine işaret eder. Kişinin günah sayılan fani zevklerden uzak durarak kendini kuran-ı kerim ve dini zenginliklere adayacağına, kalbini yalnız Allah sevgisiyle dolduracağına bu uğurda şehitlik mertebesine ermeye nail olacağına delalet eder. Allah’ın bu sevgili kuluna fani dünyada hayırlı bir eş ve hayırlı evlatlar nasip edeceğine, aynı zamanda kişinin içinde bulunduğa hayatının her saniyesine şükredeceğine yorumlanır.

Rüyada zümrüt yüzük taktığını görmek, rüya sahibinin yaşamında mutlu olacağı güzel haberler alacağına ve hayatının biranda değişeceğine işaret eder. Rüya sahibinin aldığı haberler doğrultusunda doğru kararlar vereceğine ve bu kararların hayatını güzelleştireceğini, doğru adımlar atarak mutluluğa koşacağına delalet eder. Rüya sahibinin eline toplu bir para geçebilir kişi bu parayla yapmış olduğu doğru yatırımlar ile hayatını bambaşka şekilde değiştirebilir. Yada kişinin çalışmakta olduğu iş yeriyle ilgili göstermiş olduğu başarılarıyla hak ettiği konuma getirileceğine ve bu sayede yaşamını kendi istediği şekilde yönlendireceğine işaret eder. Bu rüya tamamen kişinin vermiş olduğu kararların getirmiş olacağı neticeler ile alakalı olacaktır.

Rüyada zümrüt kolye taktığını görmek, görülen bu rüya daha çok kişinin özel hayatıyla alakalı yorumlanır. Rüya sahibinin yakın zamanda karşısına mutlu bir beraberlik kuracağı bir kişinin çıkacağına ve bu beraberliği evlilik yolunda ilerleteceğine yorumlanır. Kişinin bir ömür boyu bir yastığa baş koyacağı mutlu bir evlilik yapacağına delalet eder.

Rüyada zümrüt küpe taktığını görmek, bu rüya kişinin aile içi yaşantısı ile alakalı yorumlanmaktadır. Kişinin aile içinde mutluluğun, huzurun, bolluğun ve bereketin eksik olmayacağına işaret eder. Kişinin hayırlı bir eşe sahip olacağına ve bu mutluluğunu hayırlı evlatlar ile taçlandıracağına yorumlanır.

Rüyada zümrüt yeşili görmek, kişinin mutlu olacağı, temiz, güzel haberler alacağına ve bu sayede yüzünün güleceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayalini kurduğu umutlarının boşa çıkmayacağına, kendine olan inancının hiç eksilmeden, hayal kırıklığı yaşamadan arzu ettiği hayata, başarıya kavuşacağına işaret eder. Kişinin zaferlerle dolu bir ömre sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada zümrüt taşı görmek, bu rüya gören kişi için zenginlik, bolluk anlamına gelir. Rüya sahibinin doğru yerlerde doğru yatırımlar yaparak kazancını dahada artıracağına işaret eder. Kişinin bolluk denizinde yüzeceğine ve hayalini kurduğu hayatın dahada üstünde bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada zümrüt yeşili görmek, rüya sahibinin giriştiği tüm işlerde alnının akıyla çıkacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendisine güvenen ve inanan kişileri utandırmayacağına iş ve özel yaşamında başarıyı ve mutluluğu yakalayacağına işaret eder.

Rüyada zümrüt yüzük takmak, rüya sahibinin attığı her düşünceli ve isabetli kararın kişiye çok olumlu dönüş yapmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendine olan güven ve inancın artacağına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin işlerinde büyük başarılara imza atacağı olarak da tabir olunur.

Rüyada zümrüt küpe takmak, rüya sahibinin aile hayatına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin eşi ve çocuklarıyla mutlu ve huzurlu bir yaşama sahip olacağına aile saadetinin ebedi olması olarak da tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya hayırlı bir havadis almaya vesiledir.

Rüyada zümrüt kolye takmak, rüya sahibinin gönlünün eşini bulup ömür boyu mutlu bir birliktelik yaşayacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin karşılarına hayırlı bir kısmet çıkacağına ve evlilik yaşayacağı olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada zümrüt kolye görmek, karşınıza çıkacak hayırlı bir kısmet ile ciddi bir aşk yaşayacaksınız, gönlünüzün sahibini bulacaksınız.

Rüyada zümrüt taşı görmek, zenginlik habercisidir. Yapacağınız yatırımlar ve atacağınız adımlar ile büyük miktarda kazanç sağlayacaksınız.

Rüyada zümrüt yeşili görmek, sevineceğiniz habeler alacaksınız. Kendinize olan güveninizin boşuna olmadığını anlayacaksınız.

Rüyada zümrüt takmak, rüya sahibi kadın eşine daima güvenecektir. Eşi tarafından sevilecek ve aldatılmayacaktır.

Rüyada güzel, süslü yüzük, gerdanlık takan kadının çok güzel çocuğu olur.

Rüyada zümrüt yüzük takmak, hayatınızda olumlu gelişmelerin gerçekleşeceğine, kararlarınız veya adımlarınızın sonucunun olumlu olacağına işaret eder. Genç bir kimse için mutlu bir evliliğe işaret eder.

Rüyada zümrüt küpe taktığını görmek, mutlu bir aile hayatına, mutluluk ve bolluk içinde uzun bir ömre işaret eder.

Rüyada zümrüt veya zümrütlü ziynet eşyasını sakladığını görmek, rüya sahibinin uzun sürecek gönül ilişkisinde nikah olmayacaktır.

Rüyada zümrütü bir ziynet eşyasına takılı olarak görmek, evlilik anlamına gelir.

Rüyada zümrütün kusurlu olduğunu görmek, evli kadın için doğacak çocuğun eve hüzün getireceğine, üzüntüye neden olacağına işaret eder.

Rüyada aldığı zümrütün çatladığını görmek, rüya sahibi sevgilisiyle darılacaktır. Çocuk isteyen evli kimselerin çocuğunun olmayacağına, düşeceğine işaret eder.

Rüyada aldığı zümrütün dağıldığını görmek, ayrılık habercisidir. Rüyayı gören evli kadının belkide hiç bir zaman çocuğunun olmayacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2638