Rüya tabiri ara

Rüyada zümrüt görmek

Ocak 11, 2015 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada zümrüt görmek
Rüyada zümrüt görmek, birkaç şekilde yorumlanır.

Rüyada zümrüt görmek bazen iyi yorumlanmaz. Ayrılık ve mutsuzluk habercisidir.

Rüyada zümrüt görmek, bazende salih amelli kim­seye, şehit olarak vefat etmeye, makam ve mevkinin yük­selmesine, cennet ehline ve zengin olmaya, helal mala, başarı elde etmeye, hayırlı evlat sahibi olmaya işarettir.

Bekar erkek için, zeki, alımlı, güzel bir bayan ile birlikteliğe işaret eder.  Evli erkek için eşinizi çok sevdiğinize veya büyük miktarda paraya işaret eder. Evli kadın için hayırlı bir evladı müjdeler.

Rüyada zümrüt kolye görmek
Rüyada zümrüt kolye görmek, karşınıza çıkacak hayırlı bir kısmet ile ciddi bir aşk yaşayacaksınız, gönlünüzün sahibini bulacaksınız.

Rüyada zümrüt taşı görmek
Rüyada zümrüt taşı görmek, zenginlik habercisidir. Yapacağınız yatırımlar ve atacağınız adımlar ile büyük miktarda kazanç sağlayacaksınız.

Rüyada zümrüt yeşili görmek
Rüyada zümrüt yeşili görmek, sevineceğiniz habeler alacaksınız. Kendinize olan güveninizin boşuna olmadığını anlayacaksınız.

Rüyada zümrüt takmak
Rüyada zümrüt takmak, rüya sahibi kadın eşine daima güvenecektir. Eşi tarafından sevilecek ve aldatılmayacaktır.

Rüyada güzel, süslü yüzük, gerdanlık takan kadının çok güzel çocuğu olur.

Rüyada zümrüt yüzük taktığını görmek
Rüyada zümrüt yüzük takmak, hayatınızda olumlu gelişmelerin gerçekleşeceğine, kararlarınız veya adımlarınızın sonucunun olumlu olacağına işaret eder. Genç bir kimse için mutlu bir evliliğe işaret eder.

Rüyada zümrüt küpe takmak
Rüyada zümrüt küpe taktığını görmek, mutlu bir aile hayatına, mutluluk ve bolluk içinde uzun bir ömre işaret eder.

Rüyada zümrütü sakladığını görmek
Rüyada zümrüt veya zümrütlü ziynet eşyasını sakladığını görmek, rüya sahibinin uzun sürecek gönül ilişkisinde nikah olmayacaktır.

Rüyada zümrütü bir ziynet eşyasına takılı olarak görmek
Rüyada zümrütü bir ziynet eşyasına takılı olarak görmek, evlilik anlamına gelir.

Rüyada zümrütün kusurlu olduğunu görmek
Rüyada zümrütün kusurlu olduğunu görmek, evli kadın için doğacak çocuğun eve hüzün getireceğine, üzüntüye neden olacağına işaret eder.

Rüyada aldığı zümrütün çatladığını görmek
Rüyada aldığı zümrütün çatladığını görmek, rüya sahibi sevgilisiyle darılacaktır. Çocuk isteyen evli kimselerin çocuğunun olmayacağına, düşeceğine işaret eder.

Rüyada aldığı zümrütün dağıldığını görmek
Rüyada aldığı zümrütün dağıldığını görmek, ayrılık habercisidir.  Rüyayı gören evli kadının belkide hiç bir zaman çocuğunun olmayacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2698

Rüya Sitesi Linkleri