Rüya tabiri ara

Zile Basmak

Rüyada zile basmak, uyarı mahiyetinin yanı sıra kişinin her konuda tecrübe edinmiş olgun kimseyle hayatını birleştirerek hayırlı yuvaya vasıl olacağına yorumlanır. Rüyasında zile bastığını gören kimseler, elit çevreye sahip olup hayatını modern düzen...

Rüyada zile basmak, uyarı mahiyetinin yanı sıra kişinin her konuda tecrübe edinmiş olgun kimseyle hayatını birleştirerek hayırlı yuvaya vasıl olacağına yorumlanır. Rüyasında zile bastığını gören kimseler, elit çevreye sahip olup hayatını modern düzenli şekilde yaşama şansına erer. Rüyada zile basmak, en zor anınızda ailenizden gelecek destek sayesinde rahata kavuşmaya, sizin için imkansız olarak görülen işlerden başarıyla ayrılmaya tabir edilir. Rüyada zile basmak, kişinin çekimser davranışları ve çevreye karşı utangaç yaklaşımları ile hoşlandığı kimseye duygularını ifade edemeyerek o kimse karşısında çekimser duruma düşeceğine ifade edilir.

Rüyada Zile Basmak Ne Demek?  

Rüyada zile basmak, çekimser davranmaya, çevrenizdeki kimselere karşı duygularınızı ifade etmek konusunda yetersiz kalmaya,  pasif duruşa yorumlanır. Zile basmak, rüyasını gören kişi ya da kişiler başından büyük işlere kalkışarak ilerde hem kendilerini hem de yakın ailesini tehlike altına sokarlar. Rüyada zile basmak, bazen de haneye gelecek misafire, güzel haberler almaya,  çevrenizdeki dostlarınızla hoş vakit geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Kapı Ziline Basmak  

Rüyada kapı ziline basmak, sevdiğiniz bir yakınınızı ziyaret etmeye, dostlarınıza karşı vefa borcunuzu ödeyerek manevi olarak kendinizi huzurlu hissetmeye yorumlanır. Rüyada kapı ziline basmak, bazen de içinde olduğunuz durumdan uzaklaşmaya, sıradan giden hayatınıza son vererek rahatlayacağınız farklı eğitimlere yönelmeye ifade edilir .

Rüyada Hırsızın Zile Basması  

Rüyada hırsızın zile  basması, alacağınız kötü habere, bin bir türlü musibetlerin içine karışarak hayatınızın yaşanmaz hal almasına ifade edilir. Rüyada hırsızın zile basması, elden çıkacak mala, kötü haber almaya, kısmetsizliklerin uzun süre üstünüzden gitmemesine ifade edilir.

Rüyada Zile Basıp Kaçmak  

Rüyada zile basıp kaçmak, kişinin çocuksu yanlarının ağır basarak yaşına bağlı kalmadan yaşadığı her dönemi dolu dolu eğlenceli şekilde sürdüreceğine yorumlanır. Rüyada zile basıp kaçmak, tehlikeli sularda yüzmeye, yanlış kişilerle dostluk kurmaya, maddi anlamda kaybedilen mal varlığına tabir edilir.

Rüyada Birinin Zile Basması  

Rüyada birinin zile basması, bu rüya zile basan kimsenin kişiye yakınlık derecesine bağlı olarak ifade edilip gören kişi yakın sa eğer haneye gelecek misafir ya da haber şeklinde ifade edilir. Rüyada birinin zile basması, yanlış kimseler ile dostluk kurmaya,  alınan kararlarda fikir ayrılığına düşmeye,  tehlikeli oyunlara kalkışarak kendinizi risk altında tutmaya tabir edilir.

Rüyada Yanlış Zile Basmak  

Rüyada yanlış zile basmak, hakkınızda hayırlı olmayan yanlış işlere kalkışarak girilen işlerde başarısızlığa sürüklemeye, kısa süreli de olma yaşayacağınız moral bozukluğu sebebiyle içe kapanmaya tabir edilir. Rüyada yanlış zile basmak, bazen de karakteri bozuk kimselerle hayatınızı birleştirmeye,  ilerde mutsuz olacağınızı bile bile tehlikeli yollara bulaşmaya yorumlanır.