Rüya tabiri ara

Rüyada Zikretmek

Kasım 16, 2018 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada zikretmek gören kişinin eşini, dostunu, akrabalarını yada yakın arkadaşını anacağına ve adını zikredeceğine delalet eder. Rüyada zikretmek görmek, rüya sahibinin uzun zamandır görmediği ve çok özlediği kişileri hatırlayacağına yorulur. Rüyada zikretmek görmek, kişinin daha önce yaşamış olduğu olaylardan ders çıkartarak aynı hataları tekrarlamamak adına geçmişi hatırlayacağına işaret eder. Rüya sahibine ikaz, uyarı niteliği taşımaktadır. Rüyada zikretmek görmek, rüya sahibinin işinde başarı merdivenlerini çıkarken yanında olan ve ona büyük destek veren kişileri hatırlayacağına, saygı duyacağına işaret eder. Rüya sahibinin kadir kıymet bilen kişiliği sayesinde sürekli geçmişiyle anarak, güzel günleri zikrederek yaşayacağına yorulur.

Rüya sahibinin geçmişine duyacağı özleme, hasrete ve bu sebepten sürekli eski günleri zikredeceğine işaret eder. Kişinin uzun zamandır görmediği lakin sürekli haberlerini aldığı arkadaşının, dostunun yada akrabasının sohbet arasında ismini zikredeceğine delalet eder. Rüya sahibi sürekli yaşamını eski yaşantısıyla kıyaslayacak ve kararlar verirken daha temkinli davranacaktır. Gençliğinde yapmış olduğu hatalardan gelecekte ders çıkaracak ve işinde hayatında, aile hayatında aynı hatalara düşmemeye çalışacaktır. Aynı zamanda rüya sahibinin hayatını kaybetmiş bir yakınına duyacağı özleme ve sürekli göz yaşı dökerek hatırlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin karışık duygular yaşayacağı bir döneme gireceğine ve ikilemler arasında kalacağına yorulur.

Rüyada Allah’ı zikrettiğini görmek, rüya sahibinin iş ortamında göstermiş olduğu çalışmalarının başarı ile sonuçlanacağına ve emeklerinin karşılığını fazlası ile alacağına işaret eder. Rüya sahibinin işindeki başarısı üst yöneticiler tarafından fark edilecek ve olması gereken makama, mevkiye getirilecektir. Kişinin daha iyi şartlarda mutlu bir hayat süreceğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin çevresindeki dedikoducu, iftiracı, fesat kişilerden kurtulacağına, yapılan dedikodulardan uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada Allahu Tealayı çok zikrettiğini görmek, rüya sahibinin aile içinde ve iş hayatında yaşamış olduğu sıkıntı ve sorunlardan kurtularak rahat bir nefes alacağına işaret eder. Aynı zamanda kişinin hem maddi hemde manevi yönden daha rahat bir yaşam süreceğine, mutlu, huzurlu, sağlık ömür süreceğine delalet eder.

Rüyada kalabalık içinde zikretmek, yaşanacak sıkıntıların son bulacağına ve hayatın daha rahat bir döneme geçeceğine işaret eder. Yapılacak her işin sonu hayırlara alamet edecek ve rüya sahibinin rızkının da, kısmetinin de açık olacağına yorumlanır. Kişinin hayatını olumlu yönde etkileyecek bir kalabalığa gireceğine yada bu topluluktan aralarına katılması için davet alacağına işaret eder. Rüyayı gören kişiler için her türlü kötü alışkanlıklardan, yanlış ortamlardan kurtulacaklarına ve hayırlı kapılardan içeri gireceklerine delalet eder. Aynı zamanda kişinin kendisini eksik hissettiği dini bilgilerini daha zenginleştirmek adına İslami konularda kendini geliştireceğine rivayet eder.

Rüyada Allahu Tealayı hürmetle zikretmek, bu rüya kişinin rüyasında Allahu Tealayı hangi ismiyle zikretti ise ona göre yorumlanır.

Kişinin yapmış olduğu en ufak hatada bile vicdan azabı çekeceğine ve yapmış olduğu hatayı telafi etmek için uğraşacağına işarettir. Rüya sahibinin manevi açıdan güçlü olacağına ve duygularının daha ağır basacağına yorumlanır.

Rüyada Allahı zikretmek, bu rüya belalardan ve kötülüklerden arınmaya, galibiyete ulaşmaya, hakkın hayırlı kıldığı nasipler ile hayatı güzel yönleriyle kazanmaya yorumlanır. Rüyasında Allah’a zikrettiğini gören kimse, mevlaya el açarak günahlarından dolayı af dileyerek hayırlı nasip kapılarının açılması için yalvarır. Bu rüya haykırış şeklinde de ifade edilir.

Rüyada iyi şeyler zikretmek, bu rüya yapılan işlerden memnunluk duymaya, hakkınızda her daim hayırlısını dileyerek bir çok insana örnek teşkil edecek davranışlarda bulunmaya yorumlanır. Rüyada iyi şeyleri anmak, bazen de insanlara karşı güzel niyetler beslemeye, onlara iyiyi ve güzeli göstererek mutlu olmaya, bazen de size karşı uzatılan elleri geri çevirmemeye tabir edilir.

Rüyada zikri unutmak, başınıza gelecek olan musibetlere, kötülüklere, kazancın ve kısmetin kesilerek zorlu bir sürecin içine girmeye yorumlanır. Rüyada zikri unutmak, bilinmeyen yanlış yollara sapmaya,ettiğiniz tövbeyi bozmaya, şeytanın kötülüklerine yenik düşerek onun yolunda ilerlemeye tabir edilir.

Rüyada zikir meclisinde bulunmak, kişinin gerek iş hayatında gerekse hanesinde kendisini beğenmiş ukala kimselerle birlikte olup onların nazını çekmek zorunda kalacağına yorumlanır. Rüyasında zikir meclisinde bulunduğunu gören kimse, hakkında hayırlı olunan bir çok dileğine vasıl olup kendisinden manevi anlamda kat ve kat üstün zatların yanında olmaktan mutluluk duyacaktır. Bu rüyayı gören kişiler üzüntünün ve mutluluğun Allah’tan geldiğine inanarak hiç bir zaman kalbini bozmazlar.

Rüyada zikir halkasında bulunmak, kazanılan zaferlere, bulunduğunuz konumda yükselmeye, ticari anlamda mertebe atlayarak kısa sürede başarı konusunda yükselişe ermeye yorumlanır. Rüyada zikir halkası görmek, bazen de önderlik yapmaya, çevrenizdeki kimselere iyiyi ve güzeli göstermeye, bir çok insanın beğenip taktir ettiği, yanında olmaktan mutluluk duyduğu kimse haline gelmeye ifade edilir.

Rüyada zikir yapan topluluk görmek,içinde olduğunuz anın keyfini çıkarmaya, çevrenizde varlığı ile size güven verecek kimselerden manevi anlamda destek görmeye, onların fikir ve düşünceleri ile duygularınıza açıklık getirmeye yorumlanır. Rüyada zikir yapan topluluk görmek, bazen de çevrenize ayak uydurmaya, bulunduğunuz ortamın kurallarına uyarak zorluk çekmeden yaşamaya ifade edilir.

Rüyada kalabalıkla zikretmek, Allah için toplu olunarak yapılan zikir duası tüm belalardan ve musibetlerden kurtulmaya, hayırlı ve güzel nasiplere ermeye, nasibi güzel yönleriyle ele almaya yorumlanır. Rüyada kalabalıkla zikretmek, bazen de bir çok nasip kapısına vasıl olmaya, maddi zorlukları geride bırakmaya, kolay yollarla kazanca erme şansını yakalamaya ifade edilir.

Rüyada kabede zikretmek, inancınızı en hayırlı şekilde ifşa etmeye, amellerin izin ve dileklerinizin hayırlı şekilde gerçekleşmesine, duaların kabulüne işaret edilir. Rüyada kabede zikretmek, tövbe kapılarının en hayırlısına vasıl olmaya, günahtan ve kötülüklerden uzak olmaya, sakin ve huzurlu hayatın içinde yaşamaya tabir edilir.

Rüyada peygamberimizi zikretmek, hz peygambere olan ilahi aşka, duaların ağzımızdan hiç eksik olmayarak haram yollardan uzak kılınmaya, daima iyisini ve güzelini mevladan dilemeye yorumlanır. Rüyada peygamberimizi zikretmek, rüyaların en güzeline vasıl olmaya, her türlü dileğin kabul görülmesine, dualarla çıkılan yolda zafere ulaşmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2367