Rüya tabiri ara

Rüyada Zift Yemek Görmek

Şubat 5, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada zift yemek, rüya sahibinin yapacağı başarılı işler sayesinde, emek harcayarak elde edeceği kazanca, mala, mülke ve zenginliğe işaret eder. Kişinin ailesinden yada yakın çevresinden hiçbir şekilde maddi destek almadan kendi başına, kendi aklı ve gücüyle başaracağı işlere delalet eder. Rüya sahibinin hayatın zorlukları ile tek başına mücadele edeceğine, bu zorluklara göğsünü gererek üstesinden geleceğine yorumlanır.Takdir edilen başarısını ve zekasını başka işlerde de gösterme, kendini farklı sektörde de kanıtlama arzusuna işaret eder.

Rüyada zift görmek, rüya sahibinin daha çok iş hayatıyla ve başarıyla açıklanan bir rüyadır. Rüya sahibinin işinde göstermiş olduğu çalışmalarına, başarılarına ve adından sıkça söz ettirdiği projelerine işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatındaki yerini uzun yıllardır emek harcayarak, hak ederek kazandığına ve daha üst makamlara layık görülüp hakkı olanı alacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatına adım attığı andan itibaren kimseden maddi destek görmeden bir yerlere geleceğine ve bu sektörde kendini eğiterek, geliştirerek işinde bir numara olduğunu ispat edeceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin işinde göstermiş olduğu başarıları farklı sektörde de gösterme çabası içinde olacağına ve farklı kazanç kapıları aralayacağına işaret eder. Kişinin iş hayatında bolluğa, berekete, mala, mülke ve daha fazlasına sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada zifte bastığını görmek, rüya sahibinin sıkıntılarının son bulması adına iyi maaşlı bir işe gireceğine ve iş yönetimi tarafından büyük destek göreceğine işaret eder. Rüya sahibi işinde çok çalışarak kendini üst kademeye ispat edecek ve göstermiş olduğu çalışmaları ile üst düzey yönetici dalında boy göstereceğine yorumlanır. Kişinin bu süreçte en büyük desteği ailesi ve yakın dostları olacaktır.

Rüyada yola dökülmüş zift görmek, kişinin zor ve yorucu olacağını düşündüğü bir yolculuğa çıkacağına ve bu süreçte karşısına çıkacak büyük fırsatlara işaret eder. Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan fırsatlar hem ailesini hemde iş ortamını sıkıntıya sokabilecek düzeydedir. Kişinin başka bir şehirde veya başka bir ülkede yeni iş fırsatlarına atılarak yeni bir ortam edineceğine delalet eder.

Rüyada zifte bulandığını görmek, kişinin iş hayatında alacağı güzel haberlere ve kazancını artıracak yeni tekliflere işaret eder. Kişinin tamamen zifte bulanması uzun zamandır yaşadığı sağlık sorunlarından kurtulacağına ve eski sağlığına yeniden kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin yalnız eline bulaşan zift kişinin tasarruf sahibi ve tutumlu biri olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin yüzüne bulaşan zift, kişinin karşı tarafı cezbeden bir güzelliğe sahip olduğuna yorumlanır.

Rüyada zift yediğini görmek, kişinin iş hayatında göstermiş olduğu başarılarının vakti geldiğinde meyvesini yiyeceğine işaret eder. Kişinin maddi kazancının artarak elinin bollaşacağını işaret eder.

Rüyada zift kustuğunu görmek, kişinin hayatında değişiklik yapmak isteyeceğine yorulur. Rüya sahibi evli ise boşanacağına, sevgili ise partnerinden ayrılarak farklı ilişkilere yelken açacağına yorumlanır.

Rüyada elbiseye zift bulaştığını görmek, kişinin eline geçecek toplu bir paraya ve bu para ile yapılacak gayrimenkul yatırıma işaret eder. Aynı zamanda kişinin evindeki eski eşyaları atarak yeni eşyalar alacağına işaret eder.

Rüyada siyah zift görmek, bulaşıcı hastalıklara, sıkıntılı günler yaşamaya elden ayaktan düşmeye yorumlanır. Rüyasında siyah zift gören kimse, yakın zamanda hayatını olumsuz anlamda etkileyecek haber alarak tüm yaşama sevincini kaybeder.

Rüyada ziftli yol görmek, bu rüya yakın zamanda yapacağınız uzun yolculuğa, sizi bekleyen zorlu mücadelenin içine girmeye yorumlanır. Rüyada ziftli yol görmek, bazende kolaya kaçmaya, şeytani fikirler besleyerek kimsenin aklına gelmeyecek oyunlar kurgulamaya işaret edilir.

Rüyada zift akıtmak, iş hayatınızda yaptığınız çalışmalarınızın devamlılığını sağlamaya, herkes tarafından takdir görülerek el üstünde tutulmaya yorumlanır. Rüyada zift akıtmak, bazende müjdeli habere, fırsatların açılmasına, yüzünüzün gülmesine vesile olacak kimselerle tanışmaya yorumlanır.

Rüyada yanan zift görmek, dedikoducu fitne fesat kimselere ve bu kişilerden kötülük görmeye, maddi zarara düşerek mal kaybı yaşamaya yorumlanır. Rüyada yanan zift görmek, bazende ateşli bir aşkın içinde olmaya, anın keyfini sürmeye ifade edilir.

Rüyada duvarda zift görmek, üzerinize atılan iftiralara haksız saldırılara maruz kalmaya, hayatınızı her anlamda zorlaştıracak anlar yaşamaya ifade edilir. Rüyada Duvarda zift görmek, bazende kalıcı mallara sahip olmaya, elinizin bollaşmasına, kazancınızı arttıracak yatırımlar içinde olmaya yorumlanır.

Rüyada zift yağdığını görmek, bolluk ve berekete, hayırlı kazanç ve kısmetleri, iş hayatınızda yükselmeye, kalıcı eserler bırakmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler ilerde adını sıkça duyuracak olması güç kalıcı bir çok esere imza atarak kendi dünyasını güzel kılar.

Rüyada zift üzerinde yürümek, hayatınızı kolaylaştıracak bir çok fırsatı yakalamaya, yüksek gelir sağlayacak kazançlar elde etmeye mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada zift üzerinde yürümek, bazende tehlikeli adımlar atmaya, kendinizi göz göre göre kötülüğe sürüklemeye, mutsuzluğa yorumlanır.

Rüyada zift temizlemek, temiz kalbe, iyi niyete, insanlara karşı hoş görülü davranmaya, fırsatları değerli kılmaya yorumlanır. Rüyada zift temizlemek, bazende tövbe etmeye,hakka davete, hayatı iyilikten yöne kullanarak her türlü nimetten faydalanmaya tabir edilir.

Rüyada zifte bulanmak, mevki ve makama ermeye, itibar ve saygınlık kazanmaya hanenizde değişiklik getirecek güzel adımlar atmaya yorumlanır. Rüyada zifte bulanmak, bazende alacağınız güzel haber le mutlu olacağınıza, elinize geçecek belli miktar parayla maddi yönden rahata ereceğinizi işaret edilir.

Rüyada zift kusmak, bu rüya kişinin hayatında bir takım değişikliklere giderek içinde bulunduğu kabuğundan çıkacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler evlilik hayatı ve çalışma hayatında bir takım değişiklikler yaparak kendilerini özgür hissedebilecekleri yeni bir çok olayın içinde olurlar.

Rüyada zift yemek, maddi ve manevi rahatlığa ermeye, zorluklarla gerçekleşen işlerde mutlak zaferlere ulaşmaya, başarılarla geçen ömre işaret edilir. Zift yemek rüyası bazende saadete, huzura, saygınlığa, itibar görmeye tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3499