Rüya tabiri ara

Cover Image

Zift

Ocak 23, 2018 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada zift görmek, zift rüyası beklentilerin karşılığı görmeye, yapılan işlerde başarıya ulaşmaya, mutluluk getirecek güzelliklere sahip olmaya yorumlanır. Rüyasında zift gören kimse, her türlü kendisi için hayır getirecek olan işlerde galibiyete erişerek kendisine güvenen insanları hayal kırıklığına uğratmazlar. Rüyada zift görmek, bazende sabit fikirli olmaktan çıkarak başarıya ulaşmanızı kolaylık sağlayacak yeni fikirler üretmenize, girdiğiniz her işte hayır getirecek atılımlarda bulunacağınıza tabir edilir.

Rüyada Zift Görmek Ne Demek?    

Rüyada zift görmek, zift rüyası eş dost ve akrabalarla güzel vakit geçirmeye, kendinizi mutlu hissedeceğiniz ortamlarda bulunmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler yaşantıları boyunca diledikleri ve arzu duydukları her türlü dileklerine kavuşarak hatalarından eksiklik hissetmezler.

Rüyada Siyah Zift Görmek  

Rüyada siyah zift görmek, bulaşıcı hastalıklara, sıkıntılı günler yaşamaya elden ayaktan düşmeye yorumlanır. Rüyasında siyah zift gören kimse, yakın zamanda hayatını olumsuz anlamda etkileyecek haber alarak tüm yaşama sevincini kaybeder.

Rüyada Ziftli Yol Görmek  

Rüyada ziftli yol görmek, bu rüya yakın zamanda yapacağınız uzun yolculuğa, sizi bekleyen zorlu mücadelenin içine girmeye yorumlanır. Rüyada ziftli yol görmek, bazende kolaya kaçmaya, şeytani fikirler besleyerek kimsenin aklına gelmeyecek oyunlar kurgulamaya işaret edilir.

Rüyada Zift Akıtmak  

Rüyada zift akıtmak, iş hayatınızda yaptığınız çalışmalarınızın devamlılığını sağlamaya, herkes tarafından takdir görülerek el üstünde tutulmaya yorumlanır. Rüyada zift akıtmak, bazende müjdeli habere, fırsatların açılmasına, yüzünüzün gülmesine vesile olacak kimselerle tanışmaya yorumlanır.

Rüyada Yanan  Zift Görmek 

Rüyada yanan zift görmek, dedikoducu fitne fesat kimselere ve bu kişilerden kötülük görmeye, maddi zarara düşerek mal kaybı yaşamaya yorumlanır. Rüyada yanan zift görmek, bazende ateşli bir aşkın içinde olmaya, anın keyfini sürmeye ifade edilir.

Rüyada Duvarda Zift Görmek  

Rüyada duvarda zift görmek, üzerinize atılan iftiralara haksız saldırılara maruz kalmaya, hayatınızı her anlamda zorlaştıracak anlar yaşamaya ifade edilir. Rüyada Duvarda zift görmek, bazende kalıcı mallara sahip olmaya, elinizin bollaşmasına, kazancınızı arttıracak yatırımlar içinde olmaya yorumlanır.

Rüyada Zift Yağdığını Görmek   

Rüyada zift yağdığını görmek, bolluk ve berekete, hayırlı kazanç ve kısmetleri, iş hayatınızda yükselmeye, kalıcı eserler bırakmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler ilerde adını sıkça duyuracak olması güç kalıcı bir çok esere imza atarak kendi dünyasını güzel kılar.

Rüyada Zift Üzerinde Yürümek 

Rüyada zift üzerinde yürümek, hayatınızı kolaylaştıracak bir çok fırsatı yakalamaya, yüksek gelir sağlayacak kazançlar elde etmeye mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada zift üzerinde yürümek, bazende tehlikeli adımlar atmaya, kendinizi göz göre göre kötülüğe sürüklemeye, mutsuzluğa yorumlanır.

Rüyada Zift Temizlemek   

Rüyada zift temizlemek, temiz kalbe, iyi niyete, insanlara karşı hoş görülü davranmaya, fırsatları değerli kılmaya yorumlanır. Rüyada zift temizlemek, bazende tövbe etmeye,hakka davete, hayatı iyilikten yöne kullanarak her türlü nimetten faydalanmaya tabir edilir.

Rüyada Zifte Bulanmak  

Rüyada zifte bulanmak, mevki ve makama ermeye, itibar ve saygınlık kazanmaya hanenizde değişiklik getirecek güzel adımlar atmaya yorumlanır. Rüyada zifte bulanmak, bazende alacağınız güzel haber le mutlu olacağınıza, elinize geçecek belli miktar parayla maddi yönden rahata ereceğinizi işaret edilir.

Rüyada Zift Kusmak 

Rüyada zift kusmak, bu rüya kişinin hayatında bir takım değişikliklere giderek içinde bulunduğu kabuğundan çıkacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler evlilik hayatı ve çalışma hayatında bir takım değişiklikler yaparak kendilerini özgür hissedebilecekleri yeni bir çok olayın içinde olurlar.

Rüyada Zift Yemek  

Rüyada zift yemek, maddi ve manevi rahatlığa ermeye, zorluklarla gerçekleşen işlerde mutlak zaferlere ulaşmaya, başarılarla geçen ömre işaret edilir. Zift yemek rüyası bazende saadete, huzura, saygınlığa, itibar görmeye tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1655