Rüya tabiri ara

Cover Image

Zıbın

Mart 31, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada zıbın görmek, rüya sahibinin iş hayatında zahmetlerinin karşılığına ererek sağladığı başarılar ile kazancını ifşa edeceğine yorumlanır. Rüyasında zıbın gören kimseler, gelecek kaygısı gütmeden hatalarını arzuladıkları şekilde yaşayan, her türlü hayırlı habere açık dünyayla barışık kimselerdir. Rüyada zıbın görmek, bazende alınacak mutlu edici habere, keyfin yerine gelmesine, ailenizle birlikte olmasını çok istediğiniz bir işte birlikte yol almaya tabir edilir. Zıbın rüyası kimi zaman da maddi ve manevi anlamda hayırlı yerlere gelmeye, kimseden destek almadan ayaklarınız üzerinde durabilmeye, kazancı helal yollarla zahmetsiz şekilde ifşa etmeye tabir edilir.

Rüyada Zıbın Görmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada zıbın görmek, zahmetsiz ve kolay yollarla kazanç elde etmeye, gençliğin vermiş olduğu öz güven ve cesaretle inandığınız davalarda süreklilik getirmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, umutlarını hiç bir zaman yitirmemiş, daima iyinin ve güzelin peşinden koşmuş, Allah’tan daima hayırlısını dilemişlerdir. Rüyada zıbın görmek, bazen de ses getirecek işlerde yer almaya, başarıda artışa, kişinin kendisine duyduğu güven sayesinde işlerini daha kolay şekilde yerine getirmesine ifade edilir.

Rüyada Bebek Zıbını Görmek  

Rüyada bebek zıbını görmek, kişinin mutlu olacağı, gönlünü hoş kılacağı hayırlı evliliğe ererek sevdiği kimseyle hayatını her anlamda mutlu kılacağına yorumlanır. Rüyasında bebek zıbını gören kimse, Allah’tan dilediği hayırlı olan dileklerine erme şansına vasıl olup hayatını zorluk çekmeden kazanır. Rüyada bebek zıbını görmek, bazen de haneye gelecek olan yeni üyeye, ailede kalabalığa, hanede ki insanların mutlu olmasına ifade edilir.

Rüyada Mavi Zıbın Görmek  

Rüyada mavi zıbın görmek, kişinin eline geçen kazançlar ile gayrimenkul kar sağlayan işlere girerek hayatını zahmetsiz şekilde kazanacağına yorumlanır. Rüyasında mavi zıbın gören kimse, eline geçen her türlü fırsatı kolaylıkla başarıya çevirerek sosyal yaşantısının yan sıra ekonomik duruşlarıyla da bir çok konumda yer alacağına tabir edilir.

Rüyada Pembe Zıbın Görmek  

Rüyada pembe zıbın görmek, bu rüya evli ve özellikle hamile olan kimseler için yakın zaman da doğacak olan sağlıklı kız evladına işaret eder. Rüyasında pembe zıbın gören kimse, hanesinde yaşayacağı sevinci eş, dost ve yakınlarıyla da paylaşarak sevincine dostlarını da ilave eder. Rüyada pembe zıbın görmek, bazen de ferahlamaya, düze çıkmaya, keyfin yerine gelmesine, sohbete delalet eder.

Rüyada Zıbın Almak  

Rüyada zıbın almak, zıbın almak, rüyası işlerde sağlanan başarıların yanı sıra sosyal hayatınızda da duruşunuz ve kendinize olan öz güveniniz ile atacağınız başarıları adımları simgeler. Bu rüyayı gören kimseler, kendisini mutsuz kılacak yaklaşımlardan uzak olan, hayatını amaçları doğrultusunda hedeflemiş, herkesi ve her şeyi eşit gözlerle gören kimselerdir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4300