Rüya tabiri ara

Cover Image

Zeytinlik

Ocak 23, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada zeytinlik görmek, hayırlı ve güzel rüyadır. Bu rüya kişinin iş hayatında büyüyerek hayatına farklılık getirecek atılımlarda bulunacağına yorumlanır. Rüyasında zeytinlik gören kimse, birbirinden güzel teklifler ile kendisini diğer insanlardan şanslı görerek elde ettiği bir çok başarısının şans olmadığı kanısına varır. Rüyada zeytinlik görmek, bazende kalabalık bir ortamda bulunmaya, eğlenceli ve güzel anlar yaşamaya, hoş sohbetlere katılarak farklı kültürleri yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Zeytinlik Görmek Ne Demek?  

Rüyada zeytinlik görmek, kişinin bağ bahçe gibi kendisini mutlu hissedeceği ortamlarda olup hayatın stres ve sıkıntılarından uzak duracağına yorumlanır. Zeytinlik görmek, rüyası bazende yeni iş teklifleri almaya, kazandığınız kazancın iki katını kazanma şansını yakalamaya, maddi olarak yüzünüzün gülmesine ifade edilir. Rüyasında zeytinlik gören kimse yakın olduğu kişilerin de her konuda desteği sayesinde hayat sınavından zorluk çekmeden başarıyla geçme şansına sahip olurlar.

Rüyada Zeytinlik Almak  

Rüyada zeytinlik almak, bu rüya kişinin bin bir güçlüklerle ve zahmetlerle girdiği işlerde başarıya ulaşarak azminin ve kararlı oluşunun karşılığını göreceğine yorumlanır. Rüyada zeytinlik almak, bazende mal mülk edinmeye, taşınmaz kalıcı mallara sahip olmaya, ticari başarıya yorumlanır.

Rüyada Zeytinlik Sulamak  

Rüyada zeytinlik sulamak, alın teri dökülerek girilen işlerde mutlak başarılara ulaşmaya, kazanılan kazançlar için şükretmeye,hayatın her daim güzel yüzünü görmeye yorumlanır. Rüyada zeytinlik sulamak, bazende yardım yapmaya, insanları mutlu etmeye, ilerde anılacağınızı kimse haline gelmeye ifade edilir.

Rüyada Zeytin Bahçesi Görmek  

Rüyada Zeytin bahçesi görmek, kişinin hayatında olumsuz durumlara sürüklenecek kısa süreli hatalar yaparak sevdiği kimseleri hayal kırıklığına sokacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler yaptıkları hatalardan ders alarak pişmanlığını affettirecek insanların tekrar sevgisini kazanacak atılımlar yaparlar.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek  

Rüyada zeytin ağacı görmek, zeytin ağacı sembolü nasip ve kısmet şeklinde ifade edilip gören kişi ya da kişiler için rızk ve bereketi simgeler. Bu rüyayı gören kişiler her anlamda muratlarını vasıl olup hayatın her daim güzel yanlarına erme şanslarını yakalarlar. Rüyada zeytin ağacı görmek, bazende köklü aileye sahip olmaya, güce ve kudrete, başarılı hayata tabir edilir.

Rüyada Yeşil Zeytin Bahçesi Görmek 

Rüyada yeşil zeytin bahçesi görmek,  kişinin attığı yanlış adımlar ve kurduğu yanlış arkadaşlıklar yüzünden ilerde başının ciddi anlamda ağrıyıp hem kendisini hemde ailesini üzeceğine, ona bağlanan güvenen kimseleri hayal kırıklığına uğratarak çevresi tarafından hoş karşılanmayacağına işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1231