Rüya tabiri ara

Rüyada Zeytinlik Görmek

Temmuz 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada zeytinlik görmen anlam olarak yorumlandığında hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi, çalışma hayatında büyük kazançlar elde edeceği gibi, sevdiği kişilerle de bir arada olmanın mutluluğunu yaşayacak. Hayatın mal ve mülkten ibaret olmadığının anlaşıldığı rüyada kişi çok mutlu olacak işlere imza atacağı gibi çevresindeki insanların da hayır duasını alacaktır.

Rüyada Zeytinlik Satın Almak

Rüyasında zeytinlik satın aldığı görmek, kişinin yaşadığı sayısız sorunlarla uğraştığı bundan kaynaklı olarakta büyük zorluk çektiğine ancak bu sorunlardan kurtulmak içinde aile büyüklerinin vereceği destekler sayesinde başarılı birçok işe imza atacağı yorumlanır.

Rüyada Zeytin Bahçesi Görmek

Rüyada zeytin bahçesi görmek, rüya gören kişinin, iş ve aile hayatında kendisini mutlu edecek olaylar ile karşılaşacağına, bununla birlikte de kişinin uzun zamandır yaşadığı üzüntünün son bulacağına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Zeytin Bahçesi Görmek

Rüyada yeşil zeytin bahçesi görmek ise kişinin eline geçen fırsatları boşa geçirdiğini, çevresinde önemli bir kişinin kalbin kıracağını sevdiği ve saydığı kişi arasında olumsuz olaylar yaşanacağına işaret edilir. Bu durumdan kurtulmak için ise işlerin toparlanması ve kazanç elde edilmesine yorumlanır.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek bazı insanların zeytin dalı uzatmak ile karşılaştırdığı bir durum olarak göze çapar. Oydaki rüyanın anlamın kişin iş hayatında çıkacak fırsatları iyi şekilde değerlendirerek büyük başarılara imza atacağı yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17140