Rüya tabiri ara

Cover Image

Zeytin

Ocak 21, 2018 - Okuma süresi: 10 dakika

Rüyada zeytin görmek, zeytin sembolü helal yollarla kazanılmış olan mal mülk olarak tabir edilir. Rüyada görülen zeytin sembollerinin kendine has anlamları vardır. Ördeğin siyah zeytin dar gelire, zorluklarla mücadele ederek nasibi kazanmaya işaret ederken, yeşil zeytin görmek,  bolluk ve berekete, şan ve şöhrete nail olmaya, kısmet kapılarının açılmasına tabir edilir. Rüyada görülen sarı zeytin ise hayırlı şekilde tabir edilmemekle birlikte kişinin ciddi anlamda yaşayacağı sağlık sorunlarını içerir. Rüyada görülen zeytin sembolleri bu ve buna benzer olumlu ve olumsuz anlamları içerse de nimet olarak görüle bu rüya genel de helal olan mallara, hayırlı nasip ve kısmetleri elinizin bollaşarak rahat yüzü görmeye ifade edilir.

Rüyada Zeytin Görmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada zeytin görmek, zeytin rüyası mal ve eşya olarak yorumlanır. Bu rüya hakkında kuran kitaplarında yazılı geçen bir çok anlam vardır. Yüce Allah zeytini hayırdan ibaret kılmıştır. Kişinin rüyasında zeytin yediğini görmesi, kolay yollarla mala kavuşarak hanesinden bolluğun hiç eksilmeyeceğini ifade edilir. Rüyada zeytin görmek, bazen de menfaat beklemeye, eldeki gelirleriniz ile kendinize kazanç sağlayacak hayırlı  işler sağlayacağınıza, zamanınızın büyük bölümünü yatırım amaçlı harcayacağınıza tabir edilir. Rüyada görülen zeytin sembolü günah yapmış kimseler için pişmanlık duyup tövbe etmeye, hayırlı nasip kapılarını aralamaya, ilim ve kuran okuyarak hidayete ermesine tabir edilir.

Rüyada Zeytin Çekirdeği Görmek  

Rüyada zeytin çekirdeği görmek, kişinin ticari anlamda ileriye dönük attığı adımlar ile geleceğini güvence altına alarak karşısında çıkacak her türlü fırsatı yerinde değerli kılacağına yorumlanır. Rüyada zeytin çekirdeği görmek, bazen de eş, dost ve akrabalardan her anlamda yardım görmeye, onların desteği sayesinde başarıya ilerlemeye tabir edilir.

Rüyada Siyah Zeytin Görmek  

Rüyada siyah zeytin görmek, orta gelirli bir ailenin içinde olmaya, arzularınıza sadece çalışarak erişe bilmeye, kişinin hayatın zorluklarını her anlamda yaşamasına yorumlanır. Rüyada görülen siyah zeytin sembolü bazen de hastalığa, ölüm içerikli üzücü olaylarla karşı karşıya kalmaya, birlik ve beraberliğin kopmasına tabir edilir.

Rüyada Yeşil Zeytin Görmek  

Rüyada yeşil zeytin görmek, yeşil zeytin rüyası bolluk ve berekete, kar getiren hayırlı işlere girmeye, ömrünüzü tüm güzellikleriyle yaşamaya tabir edilir. Bu rüyayı gören kimseler diledikleri her türlü dileklerine kolay yollarla ererek hayatın sadece güzel tarafına ererler.

Rüyada Sarı Zeytin Görmek

Rüyada sarı zeytin görmek, hastalığa,dermansız derde yakalanmaya, ömrü kötülüklerle ve ihtirasla yaşamaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler girdikleri her işte başarısız olup kendilerine açılan fırsat kapılarını kapama noktasına gelirler.

Rüyada Zeytin Görmek Toplamak  

Rüyada zeytin görmek toplamak, nasip ve kısmet anlamına gelir. Rüyada zeytin topladığını gören kimse, etrafında yaşanan olaylar karşısında aldırış etmeyen, hayatını kazanma peşinde olan, nasipleri ile her türlü zorluğun üstesinden gelebileceğine inanan kimsedir.

Rüyada Zeytin  Yemek 

Rüyada zeytin görmek yemek, kişinin kurduğu hayallerinin bir bir gerçekleşerek ilerde mutlu olabileceği hayırlı bir çok işte boy göstereceğine yorumlanır. Rüyada zeytin yediğini gören kimse, ticari anlamda bir çok başarıya imza atmış kendisine sunulan fırsatları yerinde kılmıştır.

Rüyada Olmamış Zeytin Görmek  

Rüyada olmamış zeytin görmek, hayra yorumlanmadığı gibi kişinin maddi anlamda dara düşerek rızkının her anlamda kesileceğine yorumlanır. Rüyada olgunlaşmamış zeytin gören kimse, bilgisi ve tecrübesi oladığı işlerde yer alarak ilerde zarara düşeceği hataların içine girer.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek  

Rüyada zeytin ağacı görmek, kişinin iş hayatında başarılı bir çok işe imza atarak açılan fırsat kapılarını yerinde kılacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler azimleri ve kararlılıkları ile çevresindeki insanları  kendisine bağlayan, dilediği her dileğini yerine getiren kimsedir. Bu rüya aynı zaman da şerefli bir kadına, mal ve eşyaya sahip olmaya, bol berekete delalet edilir.

Rüyada Zeytin Ağacının Altında Oturmak  

Rüyada zeytin ağacının altında oturmak, bu rüya kişinin elde ettiği helal ya da haram kılınan kazançları ile tabir edilir. Rüyasında zeytin ağacı altında oturduğunu gören kimse, kazandığı malını dinen yok sayarak hayatı sadece maddiyat olarak ibaret kılar.

Rüyada Zeytin Ağacından Zeytin Toplamak  

Rüyada zeytin ağacından zeytin toplamak, çok hayırlı rüyalar arasında olmakla birlikte nasip ve kısmet şekilde de tabir edilir. Rüyada zeytin ağacı altında zeytin topladığını gören kimse, kazancını helal yollarla ifşa ederek gönül rahatlığı içinde elde ettiği nasibi ile yaşama şansına sahip olur.

Rüyada Zeytin Ağacı Kesmek  

Rüyada zeytin ağacı kesmek, nasibi ve kısmeti kesmeye, ele geçirilen fırsatları yok saymaya, size sunulan hayırlı hayatı yaşamak yerine harama ve kötülüklerle ömrü vakıf kılmaya yorumlanır. Rüyada zeytin ağacı kesmek, bazende yoldan çıkmaya, dini yok saymaya, kötülük yaparak insanlara zarar vermeye tabir edilir.

Rüyada Zeytin Ağacı Dikmek  

Rüyada zeytin ağacı dikmek, nasip olarak yorumlanan bu rüya kişinin hayatının her anlamda kolaylaşarak girdiği bir çok işte başarıya ulaşacağına, ailesine ve sevdiklerine verdiği sözleri yerine getirerek onları diledikleri hayatı yaşama fırsatı sunacağına yorumlanır. Rüyada zeytin ağacı dikmek, kalıcı mal edinmeye, yüzünüzün gülmesine, hayırlı murat kapısına nail olup hayırlı bir eşe sahip olmaya ifade edilir.

Rüyada Zeytin Ekmek Yemek  

Rüyada zeytin ekmek yemek, kısmet olarak tabir edilip kişinin bir çok dileğine zorluk çekmeden ereceğine, nasip kapılarını her anlamda açık kılarak girdiği her işte mutlak başarıya ulaşacağına yorumlanır. Rüyada zeytin ekmek yemek, bazen de sınanmaya, hayatın anlamını ve değerini bilmeye, kurduğu güzel dostlukların kıymetini bilerek mutlu hayat sürmeye tabir edilir.

Rüyada Zeytin Bidonu Görmek 

Rüyada zeytin bidonu görmek, iş hayatınızda gösterdiğiniz başarılı çalışmalarınız ile kısa zaman da bir çok işte adınızı duyurarak mutlu olacağınız işlerde yer alacağınıza yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler ileriye dönük bir çok işte ciddi anlamda yatırımlar yaparak adeta şirketler zincirini kurur. Rüyada zeytin bidonu görmek, aynı zaman da hobi olarak kendinize yeni eğlenceli işlere adamaya, farklı heyecanlar içinde olup güzel etkinlikler ile hayatınızı mutlu kılmaya tabir edilir.

Rüyada Zeytin Ağacına Çıkmak  

Rüyada zeytin ağacına çıkmak, kişinin iş hayatında umduğundan büyük başarılara imza atarak hayatını güzel kılacak bir çok başarılara imza atacağına, hayırlı ve helal kısmetleri ile hayatını güzellikler içinde yaşayacağına yorumlanır. Rüyada zeytin ağacına çıkmak, bazen de iyi niyetli kimselerle dostluk kurmaya, sıcak samimi anlar yaşamaya, inancınızı yüksek kılmak adına ilim ve ihsan sahibi kimselerden vaaz almaya tabir edilir.

Rüyada Zeytin Almak  

Rüyada zeytin almak, kişinin geçmişte kendisine yardım elini uzatan vefalı dostlarına karşı duygularını açığa çıkarak onara her fırsatta yardım elini uzatacağına, dostluk bağını güçlü hale getirerek hayatını her haliyle güzelleştireceği ne tabir edilir. Bu rüya aynı zaman da mekan değişikliğine,bulunduğunuz yerden ayrılmaya, farklı yerlere göç etmeye tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada zeytin görmek, mal ve eşya olarak ifade edilen zeytin rüyası hayırlı kısmet ve kazançlara nail olmaya,rahatlığa ermeye, yüzünüzün gülmesine delalet eder.

Nablusi Yorumu, rüyada zeytin görmek, tövbe etmeye, hayatınıza çeki düzen vermeye, hakkınızda hayırlı olan kısmetlerin ile yola çıkmaya tabir edilir. Rüyada zeytin görmek, aynı zaman da izzet ve ihtişama, zenginliğe, mal sahibi olmaya tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4106