Rüya tabiri ara

Rüyada Zeytin Çekirdeği Yemek Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada zeytin çekirdeği yemek rüya sahibi için ele geçecek kaçınılmaz fırsatlara ve bu fırsatların ne kadar büyük olacağına delalet eder. Rüyada zeytin çekirdeği yutmak kişinin kısmetleri çoğaldıkça eline geçecek paralara ve bu zenginlik ile süreceği ömür boyu rahat hayata işaret eder. rüyada zeytin çekirdeği yuttuğunu görmek kişinin mal varlığını çoğaltarak uçsuz bucaksız bir zenginliğe erişeceğine rivayet eder ve zeytin çekirdeği ayıklamak rüya sahibinin hayalini kurduğu ve gerçekleşmesini istediği hayallerini yapmaktan geri kalmayacağına delalet eder. Sıkıntılı günlerin artık hatırlanmayacak şekilde geride kalacağına ve kişinin yeni bir sayfa açacağına işaret eder.

Rüyada zeytin çekirdeği görmek, rüya sahibinin sıkıntılı, parasız günlerine elveda diyerek bolluk içindeki yepyeni hayatına merhaba diyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin elem, keder dolu günlerinden kurtularak yüzünün güleceğine ve bu zor günlerde bozulan psikolojisinin düzeleceğine işaret eder. Rüyada zeytin çekirdeği kırmak rüya sahibinin kendini hem maddi hemde manevi açıdan toparlamasıyla beraber kişinin Allah’a şükrederek yaşadığı her günü için hayır işleyeceğine delalet eder. Rüya sahibi Allah’a dua edecek, haline şükredecek ve namaza başlayarak başını secdeden kaldırmayarak imanına dahada bağlanacaktır. Rüyada zeytin çekirdeği boğazımda kaldı rüya sahibinin rızkını ihtiyaç sahibi kimseler ile paylaşacağına ve o rızkın paylaştıkça çoğalacağına yorumlanır.

Rüyada siyah zeytin çekirdeği görmek, kişinin ömür boyu mutlu olacağı, seveceği, saygı duyacağı çok güzel bir evliliğinin olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayırlı kısmetler göreceğine, elindeki parasının bollaşacağını, yaşamış olduğu sağlık sorunlarını atlatarak şifasını bulacağına delalet eder. Kişinin ilim ve irfan sahibi olacağına, kendisini akademik yönden eğiterek yükseleceğine yorumlanır. Çevresindeki yardım sahibi güçsüz insanlara yardım elini uzatarak, dertlerine derman olacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin iş hayatında başarı basamaklarını bir bir çıkacağına ve adından söz ettireceğine işaret eder.

Rüyada yeşil zeytin çekirdeği görmek, rüya sahibinin dinini tam öğrenebilmek için araştırmalar yapacağına ve bu sayede dini bütün kişiler ile ahbaplık kuracağına işaret eder. Rüya sahibinin islami şartlara uygun bir şekilde evlilik gerçekleştireceğine yorumlanır. Edilen duaların, dileklerin kabul olacağına yorulur. Bekar kişilerin namazında, niyazında, helal süt etmiş, namuslu bir kişi ile izdivaç yapacağına delalet eder. Rüya sahibi evli bir bayan ise, yakın zamanda hamile olacağını öğrenerek bebek sevinci yaşayacağına delalet eder.

Rüyada zeytin çekirdeği yuttuğunu görmek kişinin sürekli hayata geçirmek istediği fikirlerinde ikilemler yaşayacağına ve bu sebepten ötürü ruhsal çöküntü yaşayacağına işaret eder. Yakın zaman içinde kişinin sağlığını bozacak bir takım olaylar yaşayacağına ve bu olaylar sonra kişiyi ölüm korkusu saracağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4620