Rüya tabiri ara

Rüyada Zengin Olduğunu Görmek

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Gerçek hayatında zengin olmayan biri için rüyada zengin olduğunu görmek maddi anlamda hayatın dönüm noktasında olduğuna işaret eder. Rüyanın görüldüğü dönemde kişinin daha dikkatli olması gerektiği ve akli adımlar atıldığı takdirde parasal hedeflere ulaşılacağı rivayet edilir. Bunun dışında aydınlık bir rüyada, hane hayatının huzuruna ve keyfine de yorulur.

Rüyada Zengin İnsan Görmek

Rüya sahibinin bu dönemde, psikolojik olarak sağlıklı olmayan ve kötücül fikirlere sahip olabilecek birileri ile iletişimde olabileceğine işaret edilir. Bu kişilerin kıskançlık, yalan, fesatlık gibi dini açıdan da hoş kabul edilmeyen duygulara kapılarak çevrelerine zarar verebilecekleri vurgulanır.

Rüyada Zengin Görmek

Aydınlık bir rüyada zengin birini görmek rüya sahibinin hayatının birçok alanında daha hayırlı ve daha güzel konumlara geleceği tabir edilir. Huzursuz ve sıkıntılı günlerin durulacağına işarettir. Karanlık bir rüyada ise parasal anlamda kemer sıkılması gereken günlerin habercisidir.

Rüyada Ünlü Olmak

Gerçek anlamına yakın bir şekilde tabir edilen rüyada ünlü olmak kişinin hayatındaki hedeflediği ve çabaladığı işlerde verimli ve tatmin edici sonuçlar alacağına delalettir. Hane ve/veya iş hayatında birkaç ufak yardımla amaçların gerçekleştirileceği müjdelenir.

Rüyada Fakir Olduğunu Görmek

Kasvetli bir rüyada normal maddi durumundan daha düşük bir seviyede olduğunu görmek rüya sahibinin meslek hayatında yaşayacağı talihsizliklerden ötürü zorlu bir sürece gireceğine işaret eder. Kişinin bu durum yüzünden canının sıkılacağı tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4159