Rüya tabiri ara

Rüyada Zehirli Yılan Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada zehirli yılan görmek  genelde halk arasında fenalığa düşmana işaret olarak sayılır. Rüyada görülen zehirli yılan rüya sahibine gelen bir uyarı niteliğindedir. Rüyada zehirli yılan sokması rüya sahibinin iyi niyetli, hoşgörülü, kimse hakkında kötülük düşünmeyen bir yapısının olduğuna ama etrafındaki insanlar içinde çok tehlikeli düşmanlarının olduğuna, zehirli yılanın ısırması rüya sahibinin etrafındaki insanlara karşı çok dikkatli olması gerektiğine, rüyada zehirli yılan öldürmek kimseye çok fazla sırlarını anlatmaması gerektiğine işaret olarak sayılır. Bazı yorumculara göre rüyada zehirli yılan görülmesi şeytani bir rüya kabul edilip kimseye anlatılmaması ve Allah’a sığınılması gerekir.

Rüyada zehirli yılan tarafından ısırılmak genelde zehirli olduğu için hiçbir zaman iyiye yorulmaz. Rüyanın yorumu görülen yılanın cinsine ve rengine göre de değişmektedir.Rüyada kırmızı ve siyah renkte zehirli yılan görmek; Çok tehlikelidir. Rüya sahibinin gerçekten canını yakacak çok yakınında bir düşmanının olduğunu göstermektedir. Rüyada zehirli yılan öldürmek rüya sahibinin çok temkinli olması gerektiğini ve etrafındaki kimsenin sözüyle hareket etmemesi ve kimsenin lafına itibar etmemesi konusunda kesinlikle bir uyarı niteliğindedir.

Rüyada beyaz yada yeşil renkte zehirli yılan görülmesi; Rüya sahibinin malına ve parasına göz dikmiş birilerinin olduğunu kimseye borç niteliğinde para vermemesi ve kimseye kefil olmaması gerektiğini anlatan bir uyarıdır.Rüyada sarı renkli zehirli yılan görmek; Çok uzaklardan akraba yada eski dost şeklinde gelen rüya sahibine yakın durmaya çalışan düşmanlarının olduğuna ve bu tarz kimselere itibar etmemesini gösteren bir işarettir.

Rüyada zehirli yılan görmek ne anlama gelir ? Görüldüğü gibi rüyada zehirli yılan görülmesi her bakımdan çok tehlikeli rüyalardan sayılmaktadır. Rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğini ve bilgi sahibi olmadığı konularda karşısına çıkan işlere kalkışmamasının habercisidir. Her ne olursa olsun gördüğümüz rüyaları hayra yormamız da fayda vardır. Bazen görmüş olduğumuz en kötü rüya bile hayra dönebilir. Bol bol Allah’tan hayır dileyip dua etmekte fayda vardır.

Rüyada zehirli yılanı öldürmek, içinize attığınız problemlerin zamanla ortadan kalkacağını anlatıyor. Özellikle maddi problemleriniz için karşınıza çıkan fırsatları fark etmeniz ve bunları değerlendirmeniz gerekir. Diğer yandan, yılan öldürmek, iş hayatınızdaki rakiplerinizden bir adım önde olacağınıza sizi kıskananların size zarar veremeyeceğine işaret ediyor. Rüyada zehirli yılan ölmesi Yaşadığınız tüm sıkıntılar ve sorunlar yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Başarı dolu günler sizi bekliyor.

Rüyada zehirli yılandan korktuğunu görmek düşmanın kötülüğünden emin olmaya, evde görülen yılan evin içindeki düşmana, evin dışında görülen yılan dışarıdaki düşmana, yılanın eti, kemiği ve derisi düşmanın mal varlığına, yılanın kendisiyle konuştuğunu görmek düşmanı ile barışmaya veya hayır ve menfaate ermeye şeklinde yorumlanır.

Rüyada zehirli yılanla boğuşduğunu görmek düşmanından zarar görmeye, yılanı öldürmek veya kesmek düşmanına galip gelmeye, yılan tutmak korktuğu şeyden emin olmaya, yılana sahip olup ondan korkmadığını görmek yüksek mevkilere işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4589