Rüya tabiri ara

Cover Image

Zehirlenmek

Ekim 11, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada zehirlenmek, rüyayı gören kişinin ticari anlamda bilinçsizce yaptığı atılımlardan dolayı başının ağrıyarak elde ettiği bir çok kazancını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyasında zehirlendiğini gören kimse, çevresindeki insanların düşüncelerine kendisini fazlasıyla kaptırarak onların yaptığı her olaydan etkilenirler. Rüyada zehirlenmek, bazen de rahatın ve huzurun kaçmasına sebep olacak hatalar yapmaya, düşüncesizce yapılan işlere, yanılgıya düşmeye tabir edilir. Zehirlenmek  rüyası hakkında bir çok rüya alimlerimiz görülen bu rüyanın kişinin başında dolaşan, kötü huylu, şehvetli bir kadın yüzünden belaya düşerek ailesiyle sorunlar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Zehirlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zehirlenmek, zehirlenmek rüyası çevrenizde yaşanan üzücü olaylardan dolayı rahatsızlık duymaya, etkilenmenize sebep verecek hatalar yapmaya işaret edilir. Rüyasında zehirlendiğini gören kimse, nasibini ve kısmetini farklı yerler de arayarak kendisi için sunulan hayatın farkına varmazlar. Zehirlenmek sembolü rüyanın ispatı şeklinde olup gerçek hayatta olduğu gibi yansıtılır. Bu rüya manevi hayattan uzak kalmaya, inançları yoksun, günah sahibi kimselerden olmaya, harama el açmaya tabir edilir.

Rüyada Zehirlenerek Ölmek  

Rüyada zehirlenerek ölmek, rüyanın aksine işaret edilen bu rüya gören kişinin eli açık hayır sahibi kimselerden göreceği maddi ve manevi destek sayesinde rahata ererek bir çok sıkıntısını geride bırakacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler açılan kısmet kapılarını hayırlı şekilde vakıf kılarak olası bir çok güzelliği kendilerine çekerler.

Rüyada Zehirlenip Kusmak  

Rüyada zehirlenip kusmak, bu rüya kişinin nasibini ve kısmetini haklı ve helal yollarla temin ederek haramdan uzak kalacağına, her türlü zorluğa karşı rızkını kazanmaktan uzak durmayacağına yorumlanır. Rüyasında zehirlenip kustuğunu gören kimse, yapılan her işten memnuniyetlik duyarak kendisine uzatılan eli boş çevirmez.

Rüyada Gazdan Zehirlenmek   

Rüyada gazdan zehirlenmek, zehirlenmek rüyasıyla aynı anlamları taşıyan bu rüya kişinin kazancıyla aynı doğrultuda hayatını değerlendiremeyerek her daim lükse düşkün olacağına yorumlanır. Rüyasında gazdan zehirlendiğini gören kimse,  kendi hatalarının kurbanı yenik düşerek yaşanan bir çok olaya adeta bile bile lades der.

Rüyada Zehir İçmek  

Rüyada zehir içmek, rüya sahibinin çevresinde yaşanan tatsız olaylardan etkilenerek kolay yollarla kazanç elde etme peşine düşeceğine yorumlanır. Rüyada zehir içmek, şeytana uymaya, kolay yollarla kazanç elde etme amacı gütmeye, nasibin yanlış yerlerde aranmasına ifade edilir.

Rüyada Zehir Görmek  

Rüyada zehir görmek, gören kişi için hayra delalet olmayan bu rüya kişinin sevdiği kimselere karşı hayal kırıklığı yaşayarak sebepsiz bir çok suçlamalara maruz kalacağına yorumlanır. Rüyasında zehir gören kimse, dostuyla düşmanını ayır etmekte zorluk çeken, herkese iyimser yaklaşan, iş hayatında her daim duygularıyla hareket eden kimsedir. Zehir görmek, rüyası bazen de yılan bakışlı kadına, hanenin içinde var olan düşmana tabir edilir.

Rüyada Zehirlenmekten Kurtulmak   

Rüyada zehirlenmekten kurtulmak, rüya sahibi için hayırlı olan bu rüya kişi için adeta kurtuluşa simge olmuş kişiye karşı yapılan oyunların yarım kalmasına ifade edilmiştir. Rüyada zehirlenmekten kurtulmak, hayır sahibi kimseden yardım görmeye, nasibinizin tekrar açılmasına, rahata ermeye tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları?  

Diyanet Yorumu, rüyada zehirlenmek,  haram mal yemeye,inatçı kişiliğe sahip olmaya, çevrenizde size karşı kötülük duyguları besleyen düşmanlarınıza yorumlanır. Zehirlenmek rüyası aynı zaman da kin kusmaya, düşmanlarınıza karşı boyun bükmeye, yenilgiye tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6498