Rüya tabiri ara

Rüyada Zarar Görmek

Ağustos 9, 2017 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada zarar ettiğini görmek iyiye yorumlanmaz. Böy­le bir rüya günahlara işarettir şeklinde yorumlanır. Bir kimse, rüyasında herhangi bir şekilde olursa olsun, za­rar etmiş olduğunu görse, doğru yolda olmadığına, günah olan şeylerle uğraştığına ve dolayısıyla bu günahlardan vazgeçip tövbe etmesi gerektiğine işaretle tabir olunur.

Bir kimse rüyasında arkadaşlarının yüzünden bir şeylerde zarar etmiş olduğunu görmesi, bu rüyası onun itikadının bozukluğuna veyahut doğru yolu bulduktan (hidayete ka­vuştuktan) sonra tekrar küfre girdiğine işaretle yorumla­nır. (Bu rüyalar ikaz ve uyarı özelliği taşıyan rüyalarıdır.)

İmamı Nablusi’nin yorumuna göre, “zarar ve ziyan ile ilgili rüya­lar, rüya sahibi kişinin işlediği günahlara işarettir” demiştir.

 

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1660