Rüya tabiri ara

Rüyada Zabıta Olduğunu Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada zabıta olduğunu görmek rüya sahibinin sivil topluma bağlı olarak halka hizmet edecek işlerde çalışacağına işaret eder. Kişinin çalıştığı işte azimli ve hırslı olacağına, giriştiği her işte başarılı olacağına işaret eder. Rüyada zabıta memuru olduğunu görmek rüya sahibinin işinde uzmanlık kazanarak başarı merdivenlerini bir bir çıkacağına ve ilerde çok iyi tanınan isim olacağına delalet eder. Kendini zabıta olarak görmek kişinin yaptığı projeler çok beğenilecek ve halka yararlı işlere imza atacaktır.

Rüyada zabıta görmek, kimsenin cesaret edemediği ve yapmaktan korktuğu işlere girişeceğine işaret eder. Rüyada zabıta üniforması giymek rüya sahibinin eş, dost yada akraba ile yapacağı işten zarar göreceği anlamına ve bu sebepten dolayı çok üzüleceğine işaret eder. Rüyada zabıta olmak kişinin cesaret gerektiren işlere gireceğine ve çalışmalarında başarılı olacağına yorulur. Rüyada zabıta dövmek kişinin kavgalar ve tartışmalar içine yer alacağına delalet eder. Zabıtadan ceza yemek kişi aile yakınları ile iş ortaklığı içine girecek ve anlaşmazlıklar yaşayacaktır. Bu tartışmalar aile içinde ayrılıklara ve küslüklere neden olacaktır. Zabıta ile konuşmak kişinin işlerinde zarar ederek durumunun kötüye gideceğine fakat belli bir zaman sonra kendini yeniden toparlayacağına işaret eder.

Rüyada zabıta arabası görmek aynı zamanda rüya sahibinin çevresinde kötü niyetli ve dedikoducu insanların olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin yüzüne dost gibi görünüp arkasından iş çeviren kişilerin varlığına yorulur.

Rüyada resmi giysili zabıta görmek, kişinin çevresindeki insanları yönlendirerek çok iyi işlere imza atacağına işaret eder. Bu çalışmalar sayesinde insanlara fayda sağlayacak ve halka yararlı olacaktır. Kişinin kendinden önce hep başkalarını düşüneceğine ve bu amaç uğrunda çalışacağına yorumlanır.

Rüyada sivil giysili zabıta görmek, halka hizmet amaçlı yapılacak işte insanların lider olarak rüya sahibini seçeceğine işaret eder. Kişinin yapacağı önderlik neticesinde güzel işler başaracağına ve takdir edileceğine delalet eder. Rüya sahibinin insanlar tarafından saygı görüp, güzel sözler duyacağına yorumlanır.

Rüyada zabıtadan kaçmak, kişinin çok büyük bir istek ve arzu ile yapacağı işte zarar edeceğine işaret eder. Rüya sahibi bu zarar karşısında üzülse bile yenilmeyi kabul etmeyecek ve edindiği tecrübeler ile yeniden atağa geçmeye çalışacaktır.

Rüyada zabıtadan ceza yemek, kişinin uzun süre çalışıp emek verdiği işe ortak aramasına işaret eder. Rüya sahibinin ortak bulamayarak işinde kendi başına başarı sağlayacağına ve bu yolda sağlam adımlarla ilerleyerek rahat bir yaşamın kapılarını açacağına delalet eder.