Rüya tabiri ara

Rüyada Yüzünde Sivilce Çıkması

Haziran 26, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada Yüzünde Sivilce Çıkması kendisiyle ilgili algısının eksik olduğu, beğenmediği fiziksel özelliklere sahip olduğu ve öz algılamasının problemlerle dolu olduğu manasına gelmektedir. Rüya sahibinin kendini algılama süreci pürüzlü ve engebelidir. Maalesef kişi kendinden bazen nefret etmekte bazen de içi boş bir şekilde kendisine hayran kalmaktadır. Bu dengesiz ruh halinin neden olduğu bir rüya olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca kişinin, yüzünde veya vücudunun diğer kısımlarında eksik bulduğu veya düzelmesini istediği kısımlarının varlığına da delalet etmektedir.

Rüyada Alında Sivilce Görmek

Rüyasında alnından sivilce çıktığını gören kişi, rüyasını; akli çabasında eksik bulduğu, düzeltmek istediği ve asla yeterli olamayacağını düşündüğü eksikliklerinin olduğuna yormalıdır. Rüya sahibi düşünme şekline göre kendini eksik hissetmekte ve bunu karakteristik bir özellik olarak görmektedir. Her an kendini yaşıtı veya çağdaşı olmayan insanlarla kıyaslamakta ve eksiklik bulmak için çabalamaktadır şeklinde tabir edilir. Din alimlerin çoğu, rüya sahibine bu şekilde devam etmemesi gerektiğini gerekirse bunun için psikolojik bir destek alması gerektiğini salık vermektedirler.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; rüya sahibinin zinde ve sağlıklı olacağına delalet eden bir rüyadır. Rüya yorumcuları alındaki sivilceyi, rüya sahibinin benimsediği olumlu yaşama sanatı sayesinde gayet sağlıklı bir ömür süreceğine ve zinde olacağına yormaktadırlar.

Rüyada Yanaklarda Sivilce Görmek

Rüyasında yanaklarında sivilce çıktığını gören kişi, rüyasını; yediklerinin dünya standartlarının gayet üstünde olacağına ve normal insanlardan farklı yiyecekler tadacağına yormalıdır. Rüya sahibi kazanacağı akıl almaz derecede fazla paralar sayesinde dünya üzerinde istediği her şeye kavuşacaktır, istediği her yeri gezecektir ve istediği her yiyecekten tadacaktır şeklinde tabir edilir. Kişinin elde ettiği parayı daha çok yiyecek karışımları ve uçucu maddelerin verdiği zevkler için de kullanacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Burunda Sivilce Görmek

Rüyasında burnundan sivilce çıktığını gören kişi, rüyasını; yaşamını kokulara adayacağına yormalıdır. Rüya sahibi ilk aşamada bir parfümeride işçi olarak kokular dünyasına girecektir ve bunu zamanla kokuları kontrol eden ve en son aşama olarak ta koku oluşturan birine dönüşerek tamamlayacaktır şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin oluşturduğu kokular dünya çapında insanları peşinden sürükleyecek ve modern dünyanın ikonik kokularına dönüşecektir. Kişi oluşturduğu kokuları pazarlayıp hatırı sayılır bir servet kazanacaktır.

Rüyada Dudakta Sivilce Görmek

Rüya sahibinin dudağında gördüğü sivilce; rüya sahibinin birini öperken kendini eksik göreceğine ve bundan haz almayacağına delalet etmektedir. Rüya sahibi cinsel hazlarının başlangıcı olan dudaklarından hiçbir şekilde tat alamayıp haz duymayacaktır, partneri kim olursa olsun dudaklarını etkili kullanamayacaktır şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi bunu sadece düşüncelerinde var ettiği için psikolojik bir engel olarak kalacaktır bu düşünce kendisinde. Daha tecrübeli ve anlayışlı birinin varlığında kişinin kendi fikirlerini geride bırakmasına da gerek kalmadan sadece bastırması durumunda haz alabilmesi ve dudaklarının varlığının farkına varması muhtemeldir. Çünkü haz noktaları farklı olsa da her insanın en temel iç güdüsü emmedir.

Rüyada Dilinde Sivilce Görmek

Rüya sahibinin rüyası; yediği hiçbir yemeğin, tatlının veya içeceği hiçbir içeceğin tadına varamaması manasına gelmektedir. Rüya sahibi yediği ne olursa olsun tat alma duyusunu yitirmiş biri gibi yediğinin tadını alamayacaktır şeklinde tabir edilir. Din alimlerinin çoğu bunun nedeninin; rüya sahibinin zamanında almaması gereken oranda sigara lamasına, uçucu madde kullanmasına bağlamaktadır. Uzunca süre kullanılan bu maddelerin vücudunun işlevlerini yitirdiğine inanmaktadırlar. Rüya sahibine sadece doğa ile baş başa kalmasını ve doğadan beslenmelerini salık vermektedirler.

Rüyada Boyunda Sivilce Görmek

Rüyasında boynunda sivilce gören kişi, rüyasını; aldığı nefesin niteliksiz olduğuna, yaşadığı yerin soluk almaktan çok sadece yaşadığını kanıtlayabilecek bir yer olduğuna yormalıdır rüyasını. Yaşanan yer kaliteli oksijenden yoksun, kişiye huzur veren doğallıktan yoksun ve çok karanlık ile soğuktur şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin bunun farkına varıp daha kaliteli bir ömür süreceği yerlere doğru yol alması gerektiğine işaret eden bu rüyayı gören kişi kendisini bir yerde şanslı da saymalıdır. Çünkü yaratıcısı tarafından sevilen bir kul olması sonucu bu rüyayı gördüğünü dile getirmektedirler din alimlerinin çoğu.

Rüyada Göğsünde Sivilce Görmek

Rüyasında göğsünde sivilce gören kişi, rüyasını; kalbinin kırıklıklarının artık kendisine de küs olduğuna yormalıdır. Rüya sahibi kalbinin kırılmasına o kadar çok fütursuzca izin vermiştir ki kırıkları artık kendisine bile zarar vermeye başlamıştır şeklinde tabir edilir. Kişinin bir an önce kendisini toplayıp gerekeni dışarıda değil kendi içinde araması gerektiğini söyleyen alimler, rüya sahibinin çevresindeki kalitesiz ve yakın kalabalığı azaltmasını ve uzunca bir süre bir tatile çıkmasını salık vermektedirler, rüya sahibine.

Rüyada Avret Yerinde Sivilce Görmek

Rüyasında cinsel organında sivilce gören kimse, rüyasını; içerisine girdiği cinsel hareketliliğin kafasını karıştırdığına, kendisini korkuttuğuna ve hastalık kapmasını muhtemel kıldığına yormalıdır. Rüya sahibi, hiçbir zevkten kendini mahrum bırakmamakta, istediği anda istediklerini gerçekleştirmekte ve sınırlarını zorlamaktadır. Alimler kişinin bu tarzdaki yaşamının kendisine zarar vereceğini, duygusal derinliğini yitireceğini ve insanlıktan çıkıp makinaya dönüşerek sadece hazza ulaşma aracına dönüşeceğini dile getirmektedirler. Rüya sahibinin bu yaşam tarzından bir an önce vazgeçmesi gerektiğini, yalnız başına da kendine yeteceğini ve aslında yalnızken çok daha fazla doyuma ulaşacağını salık vermektedirler.

Rüyada Yüzündeki Sivilcelerin Kaybolduğunu Görmek

Rüyasında yüzündeki sivilcelerin kaybolduğunu gören kişi, rüyasını; kendisini üzen, strese sokan ve yaşama sevincini elinden alan olumsuzlukların ilk başta gözlerinin gördüğü yerlerden yok olmaya ve daha sonrasında da yaşam çizgisinin dışında yok olmaya başlayacağına yormalıdır. Rüya sahibi, yaşamında almış olduğu bir kararın sonucunda oluşan bütün olumlu değişiklikleri iliğine kadar sezecek ve yaşayacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1756