Rüya tabiri ara

Rüyada Yüzük Taktığını Görmek

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Yüzük Taktığını Görmek,çoğu yorumcu tarafından olumlu şekilde yorumlanır. Genel olarak mal mülk sahibi olmaya, eşe, çocuğa ve velayete yorulur. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Nikah yüzüğü bekar biri için evlilik işaretidir. Çok anlayışlı ve sevecen bir kişiyle karşılaşmak anlamına gelir. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir. Evli bir için ise başarı ve bol para anlamına gelir.

Rüyada görülen yüzük, yüzüğün yapıldığı maddeye ve yüzüğün şekline göre farklı şekillerde de yorumlanır. Altın yüzük takmak rüyayı gören kadın ise süs, güzellik, sevgi ve itibara erkek için ise hor ve hakir olmaya işarettir. Demir yüzük takmak yaşanan sıkıntılardan ve zorluklardan sonra feraha kavuşmaya işarettir. Gümüş yüzük erkek için mülk ve saltanat anlamı taşır. Fil dişinden veya kemikten yapılmış yüzük görmek kadın için iyilik ve hayır şeklinde yorumlanır. Rüyada akik yüzük taktığını görmek dine ve bereketli nimete delalettir. Elmas yüzük takmak ve mağrur biriyle evlenmeye işarettir.

Rüyada yakut yüzük taktığını görmek nimet sahibi olmaya, dinin getirdiği vecibelere uymaya, isim ve şöhret sahip olmaya alamettir. Bekar ve evlenmek isteyen bir kişinin rüyada parmağına yakut yüzük taktığını görmesi hayırlı birisiyle evlenmesi anlamına gelir. Yakut yüzük takmanın diğer anlamları de bulunur. Bunlar yakut yüzük takan kişi hamile ise kız çocuk sahibi olur. Hamile değilse hamile kalır. eğer rüya sahibi bekar ise kız çocuk evlat edinmeye yorulur. Kendisine içi yazılı bir yüzük verildiğini ve onu taktığını görmek dinde mekruh olan mala sahip olacağına işarettir.

Tüm bu olumlu yorumların aksine bir başka rivayete göre de rüyada görülen yüzüğün taşının düşmesi mal, para ve hatta can kaybına yorulur. Ayrıca şeref ve itibar yokluğuna da delalet eder. Yüzüğün kırılması ise evli kişiler için eşinden boşanmaya işarettir. Takılan yüzüğün halkasının kırıldığını görmek verilen sözlerin artık bir hükmünün kalmadığı ve sözlerin artık sayılmayacağı anlamına gelir.

Yüzüğün üzerinde bulunan taş renkleri de farklı şekillerde yorulur. Örneğin yüzüğün taşı kırmızı ise rüya sahibinin içinin fesatlığına, taşı siyah ise rüya sahibinin çocuğunun sefalet içinde büyümesine işarettir. Ayrıca rüyada parmağına dar olan yüzük takmak iş hayatında bir takım sorunlar yaşanacağına delalet eder. Dar olan yüzüğü çıkarmak ise sıkıntılardan kurtulma anlamı taşır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3984