Rüya tabiri ara

Rüyada Yüzük Kırılması

Mart 8, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yüzük kırılması iyiye delalet değildir diye yorumlanmaktadır. Yüzük kırılması mutsuzluğa, yaşanacak üzüntüye ve huzursuzluklara yorumlanır. Rüyasında yüzüğünün kırıldığını gören kişi ev hanesinde huzursuzluklar yaşayacağına, sıkıntılar yaşayacağına ve bunlara çok üzüleceğine işaret eder. Rüyada yüzüğün ortadan ikiye ayrılması rüyayı gören kişi evli ise evliliğinde çatırdamakta olan ve her an yıkılacak olasılığı yaşayan evliliğin biteceğine yorumlanır. Gören kişinin aşk hayatı varsa kopma noktasına gelecek ve her an kopacak ve ayrılık olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada parmağındaki yüzüğün kırılması rüyayı gören kişi çok büyük sıkıntılar yaşayacağına uzun süre etkisinden kurtulamayacağı üzüntüler yaşayacağına uzun süre bu etkilerden kurtulamayacağına işarettir.Altın yüzük kırılması kırılması aşk, sevgi yönünden kalp kırıklığına uğrayacak aşka ve pırlanta yüzük kırılması güvene inancı kalmayacak duruma gelecek ve içine kapanarak depresif bir ruh haline düşecek kadar kötü durumlar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada tektaş yüzük kırılması rüyayı gören kişi ticarete atılmaya kalkacak fakat evdeki işin çarşıdaki işlere uymadığını görecek hiçbir işinin düzgün ve yolunda gitmediğini görecek. Tektaş yüzük kırılması Atılacağı ticarette büyük başarısızlık yaşayacak ve zararlar edeceğine ve bunlardan dolayı kendine olan tüm güvenini kaybedeceğine ve nişan yüzüğü kırılması bir daha cesaretini toplayıp büyük işlere adım atamayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kırık yüzük görmek rüyayı gören kişinin hem özel hayatında hemde meslek hayatında olumsuzluklar yaşayacağına, başarısız olacağına yorumlanır ve Gümüş yüzük kırılması iş hayatının bozulmasına üzüleceğine, üzgün, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine her şeyden soğuyacağına her şeyi kenara bırakıp kendini bu durumun içinden çıkmaya uğraşacağına yorumlanır.

Rüyada yüzük kırılması gören kişinin iş ortamında değerinin kaybolmasına ve kişinin kıymetten düşmesine işarettir. Bu rüyayı gören kişi eğer yüksek bir makamdaysa çok kısa bir süre sonra makamdan düşeceğine, mevkisini kaybedeceğine yorumlanır. Rüyasında yüzüğün orta yerinde kırıldığını ve ikiye bölündüğünü gören kişi evli ise eşi ile arasının bozulacağına ve elmas yüzük çeşitli problemler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada alyans yüzüğünün kırılması Bu rüya aile huzurunun bozulmasına neden olacak bir gelişme olacak, zor günler yaşanacak ailece çekilecek sıkıntılara işarettir. Alyans yüzük kırılması Rüyayı gören kişi bekar ise sevgilisinden ayrılacağına, uzun süredir devam eden beraberliklerinin evlilik olmadan biteceğine yorumlanır.

Rüyasında yüzüğünün kırılıp paramparça olduğunu görmek sevdiği aşık olduğu kişiye sevgisini anlatamaz veya sevdiği kişiyle bir ilişki yaşayamayacağına yorumlanır. Söz yüzüğün kırılması gören kişinin büyük çabalar sarf ederek geldiği mevkide, uğraşarak kazandığı malında, umudunu keseceğine ve kıymetten düşeceğine yorumlanır. Rüyada kırık yüzük tamir ettirmek aile içi huzursuzluklar yaşayacağına, maddi manevi çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, kendisinin artık beceriksiz hiçbir şeyi başaramayacağını düşünerek büyük depresif sıkıntılar yaşayacağına yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3672