Rüya tabiri ara

Rüyada Yüzük Kaybetmek

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada yüzük kaybetmek duygusal anlamda iyi şeylerin olacağına, sohbete hoş insana, kuvvete işaret eder. Rüyasında yüzük kaybettiğini gören kimse, kendisini sevenler ile beraber ve mutlu olacak anlamına gelir.Rüyada yüzük kaybetmek, yakın zamanda sevinçli bir haber alınacağına, hoş işlerin yapılacağına ve sıkıntıdan uzak kalınacağına da işaret eder. Rüyayı gören kişi özel hayatında duygusal anlamda güzel şeyler yaşayacaktır.

Rüyada yüzüğünün kaybolduğunu görmek rüya sahibinin sahip olduğu bir eşyasının başına kötü bir iş gelir şeklinde tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin başına kötü işler gelebilir rivayeti vardır. Rüyada yüzüğünün kırılarak kaybolduğunu görmek de hayra delalet etmez. Bu rüya sahibi sahip olduğu makamından olur. Ticaretle uğraşıyorsa malından kaybeder.Rüyada yüzüğün çalındığını görmek rüya sahibinin makamından olabileceğine, zenginse malının çalınacağına, ticaretle uğraşıyorsa işlerinin zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada yüzük kaybettiğini gören kişinin kudretinin azalacağına delalettir. Rüyada yüzük kaybetmek aynı zamanda eşinden boşanmaya, saygınlığın yitirileceğine de delalettir.Başka bir yoruma göre, gizli bir düşmana ve kötü olaylar ile karşılaşılacağına ve bu nedenle sıkıntıya düşüleceği yönünde de yorumlanır.Rüyada yüzük kaybetme, rüyayı gören kişinin zorluklar sonucunda hak ettiği güce kavuşacağına, zengin olacağına ve beklediği toplu bir paraya kavuşacağına işaret eder. Kişi mücadele ederek büyük bir güce kavuşacaktır.

Rüyada altın yüzük kaybetmek, eş ve yakın bir arkadaşa güvensizlik duyulacağına işaret eder. Ancak güvensizliğin sonu tatlıya bağlanacak ve kaybedilen güven yeniden kazanılacaktır.Rüyada evli birinin yüzüğünü kaybetmesi, eşi ile arasında huzursuzluk yaşanacağı şeklinde tabir edilir.Rüyada nişan yüzüğü kaybetmek, yalnızlık ve üzüntü dolu günler yaşanacağı yönünde tabir edilir. Bazı durumlarda ise rüyada yüzük kaybetmek, iş hayatında bazı problemler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada görülen altın yüzük rüya sahibi bayan ise süse ve güzelliğe tabir edilir. Ayrıca rüya sahibi bayan için sevgi ve itibarın artacağına da delalettir. Rüyada altın yüzük gören kişi erkek ise bu kişinin hor görüleceğine ve ayrıca fakirlik yaşayabileceğine delalet eder. Bazı rüya tabirlerine göre erkek için rüyada altın yüzük görmek hayra yorumlanmaz. Rüyada altın yüzük görmek için bekarlar için evlilik müjdecisidir.

Rüyada gümüş yüzük görmek mal mülk sahibi olacağına, beklenmeyen zenginliğe, helal kazanca delalet eder. Rüyada gümüş yüzük taktığını gören rüya sahibinin muradına ereceği, beklentilerinin gerçekleşeceği yorumları yapılmaktadır.

Rüyada görülen bakır yüzük çoğu tabire göre hayırlı değildir. Bu durumda bu rüyayı gören kişinin hoş karşılanmayan durumların içinde kalacağı şeklinde yorumlar yapılır. Rüyada bakır yüzük görmek hayırlı ve iyi olmayan birisinden menfaat elde edileceğine işaret eder.

Rüyada demir yüzük görmenin hayrı yoktur şeklinde tabir edilir. Bu rüyanın sahibi maddi olarak dara düşer. Bazı âlimlere göre ise rüyada demirden yüzüğünün olduğunu görmek bu kişinin zengin ve kudretli bir olacağı yorumları yapılmaktadır.

Rüyada görülen taşlı yüzüğün taşı rüya sahibinin çocuğunun olacağına delalet eder. Yüzüğün taşı mücevherden ise bu rüya sahibinin, çok mala sahip olacağı, zengin olacağı, şan, şöhret ve saltanata izzetli ve şerefli bir hayata sahip olacağına tabir edilir. Yüzüğün taşı boncuktan olursa, bu kişinin hükmünün olmadığına, sözünün geçmediğine delalettir.

Yüzüğün yeşil yakut taşı var ise bu rüya sahibinin akıllı, hayırlı, mümin bir çocuğu olur şeklinde yorumlanır. Bunun dışında rüyada yüzüğün taşının yakut olduğunu görmek; rüya sahibinin çevresinde hamile bir bayan varsa, eşi, kız kardeşi, arkadaşı gibi bu bayanın doğumunun kolay olacağı ve bir kız çocuğu dünyaya getireceği müjdelenir.

Rüyada yüzük bulmak rüya sahibinin ev, araba, mal mülk zenginlik ve saadet sahibi olacağına veyahut bekâr biri için iyi huylu bir kişiyle dünya evine gireceğine delalettir. Rüyada görülen işlemeli bir yüzük de rüya sahibinin sahip olmak isteyip de alamadığı bir mala sahip olacağına işaret eder.

Rüyadaki evlilik yüzüğü rüya sahibi için hayır ve kısmet anlamına gelir. Rüyada evlilik yüzüğü takıyor olmak rüya sahibi bekâr bir kişi ise yakın zamanda hayırlı bir eş bulup evleneceğine ve mutlu bir evlilik hayatı yaşayacağına delalettir. Rüyada alyans taktığını gören rüya sahibi şayet evli ise bir çocuğunun olacağı müjdesini alır. Rüyada başka birine alyans verdiğini görmek rüya sahibi erkek ise hayra yorumlanır fakat bayan ise eşiyle sorunlar yaşayacağına delalettir.

Rüyadaki pırlanta taşlı yüzük hayırlı haberler alınacağını işaret eder. Rüya sahibi hastalık sahibi ise; hastalığının şifası olacak, bekâr ise evlenecek ve mutlu olayların olacağına şahit olacaktır diye tabir edilir.

Rüyanızda başka birinin parmağında yüzük olduğunu görüyorsanız bu muradınızın gerçekleşeceğine, işlerinizin yolunda gideceğine, maddi sıkıntılarınızın son bulacağına, işsizseniz iyi bir iş bulacağınıza delalettir. Bunun dışında aile içinde yaşanacak bir sorun karşısında önemli bir karar vermeniz gerektiğine de işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2

Rüya Sitesi Linkleri