Rüya tabiri ara

Rüyada Yüzük Düşürmek

Mart 9, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yüzük düşürmek çıkarları için sizi kullanmaya çalışan insanlar olabilir. Her ne kadar siz herkese karşı iyi niyetli olsanız da kendini acındırmaya çalışarak sizi kullanmaya kalkan bir insana karşı dikkatli olun. Duygusal yanınız yüzünden biri size zarar verebilir. Ayrıca duygularının sömürülmesi de söz konusu olabilir.

Bazı haber karşısında adeta hayrete düşebilirsiniz. Belki bazı sırlarınız gün yüzüne çıkabilir. Saklamaya çalıştığınız şeylerin herkes tarafından öğrenilmesi ile birlikte kime ne diyeceğinizi şaşırabilirsiniz. Ya da bazı konuları insanlara anlatmak, açıklama yapmak zor olabilir. Özel hayatınızda yaşanan bazı problemlerin de başkaları tarafından öğrenilmesini istemeyerek, ayrılık ya da başka sorunları gizli tutmak size zor zamanlar geçirmenize neden olabilir.

Rüyada yüzük düşürdüğünü görmek bir zamanlar öfke duyduğunuz ya da kırgınlığınız olan birine karşı bu hisleriniz geçebilir ve onu affedebilirsiniz. Artık ona karşı daha iyimser duygular besleyebilirsiniz. Geçmişte size karşı hataları olan birinden haber almanız ve yeniden aranızın düzelmesi olasıdır.

Rüyada yüzüğün yere düşmesi geleceğe dair bazı endişeleriniz olabilir ve kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Her ne kadar iyimser olsanız da bazen kuruntuya düşüren şeyler olabilir. Özellikle iş ya da eğitim hayatında hedeflerinize ulaşamamaktan korkabilirsiniz. Belki alacağınız haberler de bunda etkili olabilir.

Rüyada yüzük düşürüp bulmak her türlü kaza ve beladan uzak durmaya yorumlanır. Düşmanlarınız size karşı kötü emellerine ulaşamayacaklar. Sizi kıskanan ve mutsuz olmanızı isteyen kim varsa, asıl yüzlerini görüp uzaklaşabilirsiniz. Yakın çevrenize bu insanlar yaklaşamayacaklar. Düşmanlarınızın maskeleri düşecek ve sizinle uğraşamayacaklar.

Rüyada evlilik yüzüğünü kaybetmek aile içerisinde huzursuzluk artabilir. Belki laf taşıyan biri yüzünden aile fertleri ile aranız açılabilir. Aile huzurunuzu bozmaya çalışan ve aile saadetinizi sürekli kıskanan kişilere karşı temkinli olun. Evinize giren birileri de fesatlık yapabilirler. Diğer aile üyeleri ile sizi birbirinize düşürebilirler.

Rüyada nişan yüzüğü kaybetmek ve bulmak boş laflara ve huzursuzluklara yorumlanır. Başkaları sizi mutsuz edebilirler. Çevrenizdeki kötü kalpli insanlara karşı temkinli olun. Sizin başarılarını ve mutluluğunuzu kıskanan kişiler sizi tuzağa düşürmeye çalışabilirler. Ya da kin besleyen birinden zarar gelebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16879