Rüya tabiri ara

Rüyada Yüzük Bozdurmak

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yüzük bozdurmak uzun ömre,çaresizlikten kurtulmaya, mutlu dünya hayatı olarak tabir edilir.İsraf edilen malın tekrar kazanılacağına, aileyle iyi geçinmeye, sahip olmak isteyip ama olamadığınız emellere ulaşmaya, tek taş yüzük bozdurmak cebinden gelecek mala, zamanı iyi değerlendirmeye yorumlandığını söyleyebiliriz. Pırlanta yüzük bozdurmak huzura varmaya, helal bir hayat yaşamaya yorumlanır.

Rüyada kuyumcuda yüzük bozdurmak çektiği bütün zorlukların meyvesini alarak elde etmek istediği beceriye, meşakkatle hasret duyduğu bir müjdeye, yine meşakkatle birlikte hayalini kurduğu mevkiye, zorluklarla beraber istediği kazanca, rüyada altın yüzük bulmak ve bozdurmak uzun süren çabalarının sonucunda hayalini kurduğu toplu bir mala ulaşmaya, umudunuzu yitirdikten sonra özlediğiniz az olan kazancınızın artacağına, sıkıntılarının sonunda kavuşacağı hayra, gümüş yüzük bozdurmak cefayla birlikte istediği zenginliğe ulaşmaya, çektiği sıkıntıların da meyvesini alarak kavuştuğu hayra, bütün zorlukları aşarak ulaştığı mevkiye, duygusal yükü ağır olan tanımadığı birinden uzaklaşmaya, uğraşarak elde ettiği servete, uğraşarak ümit ettiği toplu parayı almaya dalalet eder.

Bireyin sıkıntı çekerek kazandığı daha çok kazanca, duygusal külfeti bulunan tanıdığından uzak duracağına, cefa ile birlikte beklediği mutluluğa erişmeye, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu rahatlığa, sıkıntısını çektiği hasret duyduğu daha iyi bir kazanca, kaybettikten sonra edeceği ettiği toplu mala, zorluklara göğüs gerip hak ettiği daha çok kazanca, verdiği uğraşların sonucunda ümit ettiği haysiyete, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu kazanca, manevi yükü bulunan tanıdığı bir kimseden uzak duracağına, zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği rahata, cefa çektikten sonra ulaştığı feraha anlamlarını taşır.

Hedefleriniz için doğru yolda olduğunuza, küs olduğunuz biri ile küslüğünüzün sona ermesine, güç kazanıp huzura erişmeye ve tutumlu olmaya işaret eder. Yüzük bozdurmak hakkında bunlara ek olarak da ahiret hayatına inanmaya ve yakın arkadaşın ziyaretine geleceğine işaret olarak anlatılabilir. Refaha varmaya, huşu ve huzura, barışın geleceğine, sırra vakıf olmaya, geçimin genişliğine, rızk ve bol nimete, aile yakınları ile yolculuğa çıkmaya olarak yorumlarsak yanlış olmaz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4860