Rüya tabiri ara

Rüyada yüzmek (Temiz, berrak, bulanık) sularda yüzmenin anlamı

Eylül 2, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yüzmek , manevi olarak rahatlığa kavuşacağınıza , yapmış olduğunuz günahlardan dolayı tövbe edeceğinize , ilim sahibi olacağınıza , istek ve arzularınıza yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza , düşmanlarınızı her konuda yeneceğinize , çevrenizdeki insanlar tarafından saygınlık göreceğinize ve itibar sahibi olacağınıza delalet eder.

Rüyada suda yüzmek ne anlama gelir?

Rüyada suda yüzdüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da kesinlikle başarmak istemiş olduğunuz işi yapmaya çalışıp en sonunda başarılı olacağınıza , iş konusunda başarılı olduğunuz için mevki olarak yükseleceğinize yorulur.

Rüyada temiz suda yüzmek ne demek?

Rüyada temiz suda yüzdüğünüzü gördüyseniz , hem kişiliğiniz hem de tavırlarınızdan dolayı herkes tarafından saygı ve sevgi göreceğinize alamet eder.

Rüyada bulanık suda yüzmek ne anlama gelir?

Rüyada bulanık suda yüzmek , hem sıkıntı hem üzüntü hem de huzursuzluklarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada berrak suda yüzmek

Rüyada berrak suda yüzdüğünüzü gördüyseniz , istek ve arzularınıza kısa süre içerisinde kavuşacağınıza , evli değilseniz karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize yorulur.

Rüyada karada yüzmek

Rüyada karada yüzdüğünüzü gördüyseniz , bir yere hapsedileceğinize veya ceza evine düşeceğinize delalet eder.

Rüyada havuzda yüzmek ne anlama gelir?

Rüyada havuzda yüzmek , gerçek yaşam da büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza , birçok kişiden hem nankörlük hem de vefasızlık göreceğinize ve bu duruma çok üzülüp sıkıntı içerisine gireceğinize alamet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

788

Rüya Sitesi Linkleri