Rüya tabiri ara

Rüyada Yüzmek

Mart 8, 2019 - Okuma süresi: 13 dakika

Rüyada yüzmek rüya sahibi için hayırlara tabir edilir. Yaşanacak olan mutluluklara ve elde edilecek başarılara işaret eder. Rüyayı gören kişinin, başarılı, zengin ve sağlıklı bir hayatı olacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına tabir edilir. Rüyada yüzmek geçimini kolay şekilde sürdürmeye, işleri hafifletmeye, maddi anlamda güç ve kudret sahibi olmaya işaret eder. Rüyada görülen kuyruklu yıldız, rüya sahibi için uğur olarak tabir edilmektedir.

Aynı zamanda yüzmek rüya sahibinin kendisine çok hayırlı ve uğurlu gelecek bir adım atacağına, bu adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının sona ermesini sağlayacağına işaret eder, ve aynı zamanda , hayırlı bir kişi ile karşılaşmaya, onunla gönül birliği etmeye ve hayırlı bir ilişkiye başlamaya tabir edilir. Sonu mutlu bitecek bir gönül ilişkisi yaşanacağına işaret eder.

Rüyada yüzdüğünü görmek itibar sahibi olmaya, toplumda sivrilmeye, işinde ilerlemeye ve makamın yükselmesine işaret eder. Rüya sahibinin işinin ve gelirinin devamlı olacağına, rahat geçinerek hayatını sürdüreceğine, maddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağına ,gören kişinin hayatında büyük ve köklü değişmeler yaşanacağına, büyük bir işin sahibi olacağına ve kişinin hayalini bile kuramayacağı oranda gelire kavuşacağına ve bu durumun geçici olmayacağına tabir edilir.Yüzdüğünü Görmek gören kişinin makam, ün ve şöhret sahibi olacağına, karamsarlığından,umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, göğsünü kabartacak işlerin altına imza atacağına, saygınlığının da artacağına işaret eder.

Rüyada yüzme bilmediği halde yüzdüğünü görmek gören kişinin yükü hafifleyecek, işleri açılacak, borçları azalacak, üzüntüsü ve derdi bitecek, gözyaşı kuruyacak ve hayatından yana artık şansı dönecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada yüzme bilmeyen birinin yüzmesi çok hayırlıdır ve dünya malının artacağına işaret eder,rüya sahibinin yaşam standartlarının artacağı, daha lüks bir evde yaşamaya başlayacağı ve ikinci bir iş kuracak kadar sermaye elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada yüzme öğrenmeye çalışmak gören kişinin mal ve para elde edeceğine, bolluğa ve berekete kavuşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine işaret eder.

Rüyada yüzmek için soyunmak gören kişinin hayatının daha kolay, eğlenceli ve yaşanılır hale gelmesi için verdiği mücadelenin sonuçsuz kalmayacağına, istediklerini elde etmeyi başaracağına bu sayede rahatlayacağına, şifa bulacağına, esenlik ve hoşluk içinde olacağına işaret eder.

Rüyada yüzmek ve uçmak gören kişinin hem iş hem de özel hayatında meydana gelecek sürpriz gelişmelere tabir edilir. Rüya sahibi yeni teklifler alacak, yüzü gülecek, kısmetleri açılacak, rızkı, kazancı çoğalacak, aradığı ve hayalini kurduğu saadeti de yakalayacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada yüzmek ve balık görmek gören kişinin hayatını güllük gülistanlık edecek, olumlu ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve sevincinin daim olacağına işaret eder,rüyada yüzme bilmediği halde yüzdüğünü görmek gören kişinin verdiği emeklerin karşılığı olarak çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edileceğine, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine ve kendi çabası sayesinde çok yüksek bir noktaya geleceğine işaret eder.

Rüyada yüzmeye çalıştığını görmek rüya sahibinin eğitim ve bilim alanında çok büyük başarılar elde edeceğine, hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yapacağı çalışmalar ile vatana, millete ve insanlığa yararlı şeyler ortaya koyacağına ve çok sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada yüzme bilmeden denize atlamak rüya sahibinin iş hayatında çok sıkıntılı dönemler geçirdiğine, kafasını biraz olsun dağıtmak ve kendisini biraz rahat ettirmek için ara sıra eğlence yerlerine gittiğine, çeşitli sosyal aktivitelere katıldığına ve bu sayede dinlendiğine de işaret eder.

Rüyada yüzme bilmemek rüya sahibinin yakın bir zaman içinde gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve insanlar arasında sözü geçen bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada yüzmek istemek rüya sahibinin atacağı adımlar sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek büyük ve hayırlı mevkilerde kendisine yer bulacağına, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına ve her attığı adım sayesinde daha sevilen ve sayılan bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada yüzerken boğulmak rüya sahibinin uğradığı haksızlıkların düzeltileceğine, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına ve açların doyacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada balıklarla yüzmek gören kişinin iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olan tüm kayıplarına kavuşacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada havuzda yüzmek kolay ulaşılamayacak kadar yüksek bir gelir elde edeceğine ve aynı oranda da refah düzeyinin olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada denizde yüzmek gören kişinin görgülü, eğitimli, soylu ve zengin bir kişi olacağına, kendi işini kuracağına, emrinde insan çalıştıracağına ve maddi anlamda neredeyse rekabet edilemeyecek kadar güç sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada okyanusta yüzmek iş hayatında ve aile hayatında işlenmiş olan günahlar için edilecek olan tövbelerin kabul edileceğine, rüyayı gören kişinin, sıkıntılarından kurtulacağına, duyduğu üzüntülerin son bulacağına ve aile hayatında çok mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada gölde yüzmek gören kişinin geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, maddi anlamda rahatının yerinde olacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, alım gücünün zayıflamayacağına ve tüketimi her zaman gönlüne göre yapacağına işaret eder.

Rüyada nehirde yüzmek hiç beklenmedik bir anda aşka düşmeye ve ayakları yere basmaz olmaya işaret eder. rüya sahibinin birisinden çok etkileneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada ırmakta yüzmek bir ilişkiye başlayan rüya sahibinin hem kendisine, hem de karşı tarafa haksızlık ettiğine, çok zaman geçmeden bu hatadan döneceğine yorumlanır. Zarardan erken dönmek, başkalarını üzecek kararlar vermek ve bu dönemde ciddi eleştirilere maruz kalıp, göğüslemek zorunda olmak demektir.

Rüyada akarsuda yüzmek gören kişinin yaşayacağı bir olayın kendisini maziye götüreceğine ve unutamadığı bazı şeyleri yeniden aklına getireceğine işaret eder. Eski defterleri açmaya rivayet edilir.

Rüyada akvaryumda yüzmek rüya sahibinin olayları fazla büyüttüğünün, gerçekleşen durumların arkasına bakmak yerine sadece görünen kısmına göre yorum yapıldığı için yanlış, olumsuz ve kişiyi buhrana sokacak değerlendirmeler yapıldığının da işaretidir.

Rüyada şelalede yüzmek kişinin eli açık biri olmasının yanı sıra, parasının hesabını da yapamadığını, genellikle ay sonunda sıkıntı çektiğini, ayağını yorganına göre uzatmadığı takdirde ilerleyen zamanlarda borçlarının giderek artacağını ifade eder.

Rüyada selde yüzmek gören kişinin yanlış hareketlerindeki ısrarın ve aşırı inatçı tutumunun insanları çileden çıkarmaya başladığına, kendisine sabredenlerin de artık karşılık vermeye başlayacaklarına yorumlanır. Tamamen keyfe keder yaşayan kişilerin gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaklarına ve yakın çevrelerine verdikleri zararın farkına varacaklarına işaret eder.

Rüyada toprakta yüzmek çalışan kişiler için kendisi ile uğraşan düşmanların olduğuna ve kişinin arkasından konuşulan dedikodular ve kumpaslar nedeniyle işinden atılma tehlikesi ile karşı karşıya kalınacağına işarettir.Rüyada çamurda yüzmek istenilen sonuçları elde edememek ve başarısızlığa uğramak anlamına gelmektedir. Özellikle iş hayatında yanlış hamleler yapan kişilere ve bu nedenle zaman kaybına ve çok yüksek olmasa da kişiyi rahatsız edecek miktarda para kaybının da söz konusu olacağına işaret eder.

Rüyada pis suda yüzmek emin olunmadan hiçbir işe kalkışılmaması, güvenilmeyen kişiler ile iş yapılmaması adına uyarı olarak ele alınması gereken bir rüyadır. Kaygan ve sağlam olmayan koşulların kişiye zarar vereceğinin de altını çizmektedir. Rüyada süt içinde yüzmek zaman içerisinde sosyal hayatı renklenerek yeni arkadaşlıklar kurmaya yorumlanır.Rüyada sırt üstü yüzmek hem kazançtan hem de aşktan yana bahtının açık olacağına, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine rivayet edilir.

Rüyada yüzüstü yüzmek rüyayı gören kişinin kendisine sevinç ve heyecan verecek bazı haberler alacağı ya da hayatının dönüm noktası sayılacak kadar olumlu gelişmeler yaşayacağı ve şansının yaver gideceğine işaret eder.

Rüyada para içinde yüzmek mutlu ve huzurlu günlerin habercisidir. Rüya sahibi eğer ticaret ile uğraşıyorsa ya da yaptığı bir iş varsa, emeğinin karşılığını alarak yüzünün güleceğine ve herkesi mutlu edeceği delalet eder.

Rüyada yüzme yarışı yapmak kişinin iş hayatında oldukça başarılı biri olduğuna yorumlanır. İçerisinde bulunduğu bir proje ya da bir iş konusunda üstün başarı elde eder ve etrafında kıskanılan kişi olur,rüyada yüzme yarışını kazanmak kazanılacak bol miktarda paraların kapıda olduğuna tabir edilir. Yapılan işlerle birlikte adından çok bahsettireceğine ve herkes tarafından gıpta ile bakılmaya delalet eder.

Rüyada yüzmek ve dalmak gören kişinin uzun zamandan beri çok zor şartlar altından çalıştığına, kendisini yıprattığına ve hayat içinde büyük sinir harpleri yaşadığına, yakın bir zaman içinde çektiği sıkıntıların karşılığını alacağına, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada birine yüzmeyi öğretmek gören kişinin ortak olarak gireceği bir işten yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, şansının da yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, kendisini çekemeyen kişilere inat işini en iyi şekilde yaparak herkes tarafından sevileceğine ve bu sayede çok büyük bir zenginliğe sahip olup gayrimenkul alım satımı işine gireceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1491