Rüya tabiri ara

Rüyada Yüzde Yara Çıkması Görmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Yüzde Yara Görmek, Rüya sahibinin şansının açılacağına, istediği ve kaç zamandır beklediği işten olumlu sonuç alacağına, kazancının artacağına, faydalı işlerle uğraşacağına, kişilerle iletişiminin artacağına, toplum içinde sevileceğine ve saygı göreceğine, işinde başarılı işlere imza atacağına ve mevki olarak yükseleceğine işaret eder. Ayrıca kişinin karşına çıkan zor bir olayla mücadele edeceğine, istenmeyen sorunla karşı karşıya kalacağına ve sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine işaret eder.

Rüyada Yüzde Yara İzi Olduğunu Görmek: Rüya sahibinin yakın bir zamanda çevresine karşı yaptığı bazı saygısız davranışlardan dolayı eleştirileceğine, farkına varmadan sevdiği kişilerin kalbini kırdığına, Sevdiği insanlardan kötü ve bir haber alacağına, üzüntü yaşayacağına işaret eder. Eğer görülen yara kanlıysa işlerinin kötü gideceğine, bazı kişilerin kısmetine engel olacağına işaret eder.

Rüyada Yüzde Yara Çıktığını Görmek: Yüzde yara çıktığını görmek kişinin iş hayatı ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, iş ile ilgili güzel haberler alacağına, makamın da yükseleceğine işaret eder. Ayrıca kişinin yakın bir zaman da uzun zamandır istediği bir mala sahip olacağına, kazancının bereketli olacağına, iş yerindeki kıskanç arkadaşa işaret eder.

Rüyada Yaranın kabuğunu Kaldırdığını Görmek: Rüya sahibinin işinde yüksek bir mertebeye ulaşacağına, maddi olarak rahatlayacağına, isteği kanca kavuşacağına, ticari anlamda yeni işlere başlayacağına ve bu işlerden bol kazanç ve kar elde edeceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2910