Rüya tabiri ara

Rüyada Yüzde Kıl Görmek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yüzde kıl görmek; erkek ve kadın için farklı yorumlanır. Normal, her zamanki doğal şekli ile ise yetişkin bir erkek için hiç tuhaf karşılanmaz ve de her şeyin olurunda olduğunu gösterir, parasının artacağına tabir edilir. Bir bayanın rüyasında yüzünde anormal şekilde uzamış kıl görmesi ise hayra yorulmaz; dedikoduya, fitneliğe, büyük bir ayıp yaptığına, acizliğe işaret sayılır.

Rüyada yüzde kıl görmek;

Vücudun herhangi bir yerinde çıkan saç gibi uzun kıl bazı rivayetlere göre mal veya parada artıştır. Rüyada görülen kıl bütün yüzü kaplamış ise hem erkek hem de kadın için şer sayılır, doğruluktan sapkınlığa, yüzsüzlük ile insanları kandırmaya, haram yemeye ve her türlü musibetten sorumlu olmaya rivayet eder.

Rüyada Dilde Kıl Görmek

Rüyasında dili üzerinde kıl olduğunu görmek kimi tabirlere göre; lafazan kimseye, şairlik, hitabet sanatında yeteneğe, bilgeliğe işarettir. Bazı yorumculara göre de dedikoducu, fettan insana, ağzı laf yapan fakat iyilik için kullanmayan insana göstergedir.

Rüyada Gözde Kıl Görmek

Rüya gören kişinin gördüğü gözdeki kıl bazı olaylardaki yanlış ve hileleri görmesine engel olan birilerine tekabül eder.

Rüyada Tırnakta Kıl Bittiğini Görmek

Rüyasında tırnağında kıl bittiğini gören kişi olmayacak bir işte mucizevî bir gelişme kaydedilerek büyük bir sevinç ile karşılaşacaktır. Rüyada tırnak aile bireylerini simgeler dolayısı ile tırnaktaki kılları kesmek de aile üzerinde sorun olan bir olayın kökünün kurtulması olarak algılanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2500