Rüya tabiri ara

Rüyada Yumurta Soymak

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada yumurta soymak yumurta soyan kişi eşyaya erişecek manasına gelir. Çok istediği malı alacak ve mutluluğa erişecektir. Yumurtanın sarısı altın manasına gelmektedir. Yumurtayı soyarak sarısını gören kişi çok büyük bir servete konacaktır.Yumurtanın beyazı ise gümüş manasına gelmektedir. Yumurtayı soyup beyazını gören kişi ise küçük çapta bir paraya sahip olacaktır.

Pişmiş yumurtayı soyduğunu gören kimse mala erişir.Bundan dolayı yumurtanın beyazı gümüş, sarısı altındır. Yumurtanın kabuğu yaptığınız işin ne kadar kolay yada zor olduğuna işaret eder.Kabuğu kolay soyuluyorsa işinizde kısa sürede başarılı olacaksınız anlamına gelir.Yumurtanın anlamları farklıdır, evlat , mal ,hizmetli anlamlarına gelir ayrıca güzel kadın ,kan ,akraba, düşman gibi anlamları da vardır.

Rüyada yumurta soymak çok istediği eşyaya sahip olmak ve çok mutlu olmak anlamına gelir.Rüyada yumurta sarısı altın anlamına gelir. beyaz ise gümüş anlamına gelir. Rüyada yumurtayı soyup sarısını gören kişi büyük bir servete kavuşacak anlamına gelir. Rüyada yumurtayı soyup beyazını gören kişi küçük çapta bir paraya sahip olmasına delalettir.

Rüyada yumurta görmek ve yumurta yemek, genel olarak, içinde bulunulan şartların olgunlaştığı elverişli olması anlamına gelir; detaylarını ise rüya sahibinin kendisi anlayabilir ve yorumlayabilir. Mesela, bekar ama evlenmek isteyen kişilerin evleneceğine dair işarettir; evli olanlarda ise olması arzu edilen ve üzerinde çabalanan şeylerin olgunlaşıp daha elverişli hale gelmesi anlamına gelir; zamanla da o arzulara erişmek anlamına.

Aynı zamanda alın teri, emek, yoğun çalışmak hakkında mesaj içerir ve helal kazanca işaret eder. Rüyayı gören kişinin azim ve becerileri, onun helal yoldan başarılı olmasına vesile olur aynı zamanda. Yeter ki, kişi doğru bildiği, helal bildiği yoldan sapmasın; Allah mükafatını fazlasıyla verecektir.

Rüyada Yumurta Pişirdiğini Görmek

Çoğunlukla işte elde edilen başarı olarak yorumlanan bu rüya, rüyayı gören kişiye göre yorumlanmaktadır. Mesela, rüyada kişi, kendisi yumurta pişirdiğini görüyorsa, kendi işlerinde güzel başarılar elde edeceğine işarettir. Birçok insanın kıskanacağı derecede başarılar elde edecek, hızla yükselecek.

Ancak rüyada yumurta pişiren kişi, kendisi değil de bir başkası ise, o zaman rüya sahibinin iş verenleri büyük başarılara imza atacak demektir. Bu başarı ve ardınca gelecek kazanç, rüya sahibini de olumlu yönde etkileyecek. Yani, patronlarının başarısında önemli rol alıp karşılığını da fazlasıyla elde edecektir diyebiliriz.

Rüyada Yumurta Aldığını Görmek

Rüyada yumurta görmek ve onu satın almak, rüya sahibinin evinde bolluk ve bereketin artacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kazancı artar, para biriktirmeye başlar, zengin olur.

Genellikle de bolluk anlamına gelen rüyada yumurta görmek gibi, o yumurtayı satın almak da anı şeylere işaret eder. Saçılmış yumurtaları rüyada toplamak mesela, yine bol kazanca işarettir; hali hazırda meşgul olunan bir işin iyi sonuç getireceğine delalettir.

Rüyada Yumurta Soyduğunu Görmek

Genellikle zenginliğe, rahata, feraha kavuşmak olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi kendi yumurta soyuyorsa, nimete ve huzura kavuşacak, feraha erişecektir anlamına gelir.Yumurtayı başkası soyuyorsa, rüya sahibi o kişiden yardım görecektir. O kişinin maddi manevi varlıklarından faydalanacaktır. Yardım ve fazilet gelecektir rüya sahibine.

Rüyada Kırık Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek hakkındaki birçok rüya tabirinin aksine, rüyada kırık yumurta görmek olumsuz anlamlar taşır; rüyayı gören kişiye ve şartlara göre de farklılık gösterir.

Mesela, bir bakire yumurtanın kırıldığını görürse, o kişinin bekaretini kaybedeceğine dair işaret vardır rüyada. Şayet evli ise, çocuğunu kaybetme riski yaşayacağına dair uyarı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyasında yumurta kırdığını gören kişi erkek ise, ciddi bir mail kaynı yaşayacağına işarettir. Yakın çevresi tarafından zarara uğrayacağı şeklinde de yorumlanabilir. Her halükarda, yumurta kırılmayıp sadece çatlasa bile aynı şekilde mal varlığının kaybedileceği yönünde yorumlanmaktadır.

Rüyada Yumurta Dizdiğini Görmek

Rüyada yumurta dizmek hakkında yapılan tabirler, genellikle sıkıntılı olan bir düzeni yola koymak şeklindedir. Özellikle de aile içerisinde mevcut olan düzensizlikler, birtakım sıkıntılar yoluna koyulacaktır.

Aynı şekilde bozuk ve düzensiz işlerin yoluna koyulması, rüya sahibinin iç dünyasında yaşadığı karmaşaya çeki düzen vermesi, sahip olduğu olumsuz duyguların yatışması gibi anlamları da mevcuttur ve hepsi de pozitif anlamlarla detaylandırılabilir.

Rüyada Renkli Yumurta Görmek

Rüyada kabuğu sarı yumurta görmek, çoğunlukla hayra alamettir; hayırlı bir haber, hayırlı bir iş, hayırlı bir eş…

Kırmızı ya da siyah renkte görülen yumurtalar ise ne yazık ki şerre yorulur. Siyah yumurta, musibet ve belaların habercisi, kırmızı yumurta ise aile içindeki geçimsizliğin ve hatta şiddetin habercisidir.

Bu rüya da bir uyarıdır esasında. Rüya sahibinin hem kendisine hem çevresindekilere dikkat etmesi gerekmektedir.

Rüyada Çok Büyük Yumurta Görmek

Rüyada deve kuşu yumurtası gibi büyük yumurta görmek, şöhrete işaret ettiği gibi, bol kazanç ve güzel kısmetlerin de habercisi olarak nitelendirilir. Genel itibariyle rüyada yumurta görmek bolluğu, bereketi, kazancı, arzulara erişmeyi temsil ettiği için, daha büyük bir yumurta da bunların “daha fazlası” anlamına gelir.

Ne var ki, olumsuz anlamları olan yumurta rüyalarında da aynı durum geçerli. O nedenle, gördüğünüz rüyaları içinde bulunduğunuz şartlara göre değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3387