Rüya tabiri ara

Rüyada Yumurta Kırmak

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yumurta kırmak, bu rüya pek iyiye yorumlanmaz fakat iyiye yoralımki iyi olsun.Kimi insanlar rüyalarını gelecekleri gibi görerek hareket eder ve kendilerini o şekilde yönlendirirler, bu oldukça yanlıştır. Geleceği ancak Allah bilir, rüyalar yaşantımızda olanların şuur altımıza yerleşerek uykumuzda hayaller olarak ortaya çıkmasıdır. Bir ahçı düşünün akşama kadar yumurtalarla uğraşmış sürekli ayakta yemek, pasta, börek yapmış ve o yorgunlukla gelip uyumuş, elbetteki rüyasında o gün yaptıkları aklına gelecektir ve rüyasında yumurta kırmak gayet normal olur. Hepimiz rüya gördüğümüzde, sabah uyanınca merak eder,rüyada yumurta kırmak ve içinden civciv çıkması etrafımızda kimse yoksa bile kendi kendimize yorumlarız. Fakat fazla inanmayıp hayatımızı rüyalara bağlamamalıyız.

Rüyada yumurta kırmak ve pişirmek rüyada yumurta kırılması hem iyi hemde kötü yorumlanabilir. Rüyada yumurta kırmak, bu rüyayı gören kişi bayan ve hamile ise çocuğunu düşüreceğine, erkek ise büyük sağlık sorunları yaşayacağı, işlerinin bozulacağı, maddi kayıpları olacağı anlamına gelir.
Rüyada yumurta kırmak, bu rüya bazı yorumculara göre de bozulan işlerinin düzelmesi, servetinin üstüne servet katacağı, aileye yeni bir bebek geleceğinin habercisi, yeni çevre edinileceği, yeni arkadaşlar olacağının, bekar iseniz yeni bir aşk olacağının habercisidir.

Rüyada yumurta kırıp yemek bu rüyayı evli biri görüyor ise eşi ile büyük tartışmalar yaşayacak, ayrılıklar olacak, yetişme çağında çocuğu bulunuyor ise çocuğu ile problemler yaşayacak veya çocuğun kendisinin problemleri olacak ve aileyi üzecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada yumurta kırıp çırpmak bu rüya psikologlara göre yorumlanmaması gereklidir. Çünkü pek iyiye yorumlanmadığı için gören kişi etkisi altında kalarak psikolojik sorunlar yaşayabilmektedir. Rüyada yumurta kırmak ve bozuk çıkması kısaca yorumlarsak, özet olarak bu rüyayı gören kişinin bütün hayatının değişeceği ve bütün olumsuzluklarla karşılaşacağı, işlerinin alt üst olacağı, evli ise evliliğinde tartışmalar çıkacağı anlamını taşır.

Tamamen kişinin kendi hatalarından kaynaklı bir şekilde acı çekeceği manasına gelir. Tedbirsizlik veya kaza sonucu yakınlardan birini veya aileden bir ferdi kaybetmek anlamına geleceği gibi, gebe bayanların çocuklarının öleceğine ya da düşük yapılacağına da yorumlanır. Yumurta kırmak hayra yorulmadığı gibi, maddi anlamda da her şeyin kaybedileceği, kişinin kumar gibi bir kötü alışkanlık yüzünden tüm hayatını riske atacağını tabir eder. İslami açıdan, bekar bayanların zina yapacaklarına ve büyük günah işleyeceklerine alamettir. İş konularında da tüm yatırımın boşa gitmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada yumurta düşürmek, kırmak sembolüyle aynı yorumu içeren bu rüya kişinin her anlamda başarısız olup sıkıntılardan kurtulamayacağına, maddi sıkıntıların yakasını hiç bırakmayacağına yorumlanır. Rüyasında yumurta düşüren kimse bir çok fırsat kapısına sırt çevirerek elindeki imkanlara sırt çevirir.

Rüyada yumurta kırılması görmek, bu rüya kişi ya da kişiler için yaşanacak kötülüklere delalet edilip kişinin Allah’a el açmasına duasına yorumlanır. Yumurta kırılması ifadesi birden fazla şekilde de anlam taşır. hanede yumurta kırılması, ölüm haberi almaya işaret ederken, bulunduğunuz iş ortamında yumurta kırılması ise iş hayatınızın son bulacağına işaret eder. Rüyada yumurta kırılması, aynı zaman da mal kaybı yaşamaya, çıkmazlara düşmeye, hane içi soğukluğa yorumlanır.

Hamile bir kimsenin rüyasında yumurta kırdığını görmesi, bebeğini kaybetmesine, evlenecek kimsenin bu rüyayı görmesi, sevdiği kimseyle arasının açılacağına işaret eder. Rüyada yumurta kırmak, başka bir düşmanları bertaraf etmeye, üstünlük sağlamaya, dedikoducu, fitne insanlardan kurtulmaya

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2022