Rüya tabiri ara

Rüyada Yumurta Kaynatmak

Nisan 3, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yumurta kaynatmak genel anlamda iyi olarak yorumlanmakta ve rüya sahibinin işlerinde başarılı olacağına, mertebesinin yükseleceğine ve çevresindeki kişiler tarafından saygınlığının artacağına, borçlarından kurtularak sonunda beklediği huzur ve rahata kavuşacağına ya da yakın zamanda güzel bir evliliğinin olacağına, evli ise de ev içinde yaşadığı ufak sıkıntıların artık son bulacağına işaret etmektedir.

Rüya sahibi kişinin bir kişi tarafından aldığı yumurtayı pişiriyor ise kendisinin ya da eşinin gebe olduğuna ve çok haysiyetli bir evlat dünyaya getireceğine, kaynayan yumurtanın düştüğünü görmek ise, bu kişinin aile fertlerinden birinin bir rahatsızlığı olacağına işaret etmektedir. Rüyada birden fazla yumurta kaynattığını görmek, rüya sahibi kişinin kadın olması halinde yakın zamanda çok güzel bir evliliğinin olacağına, erkek ise de yakın zamanda bir bebeğinin olacağına işaret etmektedir.

Bazı rüya tabircilerinin yorumlarına göre ise, rüya sahibi kişinin şans kapılarının sonuna kadar açılacağına, işlerinin günden güne daha iyiye gideceğine, gerek maddi gerekse de manevi tüm sıkıntılarından kurtulup, artık huzur içinde rahat bir yaşam süreceğine, çevresinde kendisini seven dostlarının hiç eksik olmayacağına ve bereketli hayırlı bir yuva sahibi olacağına işaret etmektedir. Rüyada yumurta kaynatmak aynı zamanda, rüya sahibi kişinin çok başarılı işlere imza atacağına, herkesin takdirini kazanacağına, uzun zamandır didinerek büyük bir çaba ile uğraştığı, çok yorularak çok emek harcadığı bir işini nihayete erdireceğine, çok başarılı bir insan olacağına ve bu durumun kendisinde büyük bir rahatlama sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada haşladıktan sonra yumurtayı soyduğunu görmek, rüya sahibi kişinin çok büyük çileler çektiğine, tırnakları ile kazıyarak, didinerek bir yerlere gelmeye çalıştığına ve yakın zamanda bu emek ve çabalarının sonuçlarını alacağına, soyduğu yumurtayı yiyor ise de rüya sahibinin arzularının yavaş yavaş olduğuna ve bu durumu gördükçe daha da azimle çalıştığına, iyi kalpli ve sürekli şükreden bir kimse olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada yumurtayı haşlarken birden civciv çıktığını görmek, rüya sahibi kişinin çifte şans yaşayacağına, uzun zamandır beklediği birden fazla yerden aynı anda güzel haberler alacağına, iş hayatında başarı sağlayacağına ve bu durumun aile içerisindeki bazı sorunların çözüme kavuşmasına da vesile olacağına işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3067