Rüya tabiri ara

Rüyada Yumurta Kabuğu Görmek

Nisan 3, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Yumurta Kabuğu Görmek, bu rüyayı gören kimselerin başkalarına karşı vermiş oldukları yeminlerini tutarak yerine getirmeleri gerekmektedir. Rüyasında yumurta kabuğunu gören kişi, çok kısa bir zaman içerisinde kendisini oldukça sevindirecek yeni müjdeli haberler alacağına tabiri yapılmaktadır. Bu rüyayı gören kimse eğer evli ise, eşi hamileyse çok sağlıklı bir çocuk dünyaya getireceğini işaret ederken, kısa sürede hamile kalınacağının da habercisi olmaktadır. Rüyada yumurta kabuğu yemek, özellikle rüyayı gören şahsın hiç sıkıntı ve zorluk çekmeden kazanacağı bol paraya, ganimete, mal ile mülk olarak yorumu yapılmaktadır.

Ayıca zamanında önceden çekilmiş olan bütün sıkıntıların ardında kalarak maddi ve manevi külfetten kurtulacağının müjdesini vermektedir. Başka bir rüya yorumcusu, şimdiden sonraki hayatını rahat geçirmesi için büyük güce sahip olacağına ve kazandığı helal kazancı ile mal ve mülkler alarak çok zengin bir kimse olacağına tabiri yapılmaktadır. Farklı bir yorumda rüyada yumurta kabuğunun görülmesi, hayırlara vesile olan olayların meydana geleceği şeklinde delalet olunmaktadır. Yumurta kabuğu yemek rüyayı gören kişinin yaşamının sonuna kadar çok sağlıklı olacağına ve duygusal açıdan özel hayatının kendi istediği gibi her şeyin yolunda gideceğini müjdelemektedir. Ayrıca hem başkalarının hem de kendisinin daha önceden verilmiş olan bazı sözlerin yerine getirileceğine de rivayet olunmaktadır.

Rüyada Yumurta Kabuğunu Yemek bazı tabirciler bu rüyayı olumlu yönde yorumlarken, bazıları rüya sahibi için pek olumlu şeylerin olmayacağı şeklinde uyarı niteliği taşıdığını savunmaktadır. Rüyasında yumurta kabuğu görenler için, çoğunlukla sıkıntıların yaşanacağına ve bu nedenle büyük üzüntüler duyacağı haberler alacağı yönünde uyarılmaktadır. Hatta rüya sahibinin kendi sağlığının bozulacağına delalet olurken, aynı zamanda iş hayatında çıkan sorunlar nedeni ile hem üzüntü hem de büyük kayıplar yaşanacağına alamet olunmaktadır.

Başka bir tabirde rüyasında yumurta kabuğunun görülmesi, rüyayı gören kişinin çektiği her sıkıntının sona ermesi ile kazanmış olduğu ferahlık ve temiz rızk olarak tabiri yapılır. Ayrıca rüya sahibinin dünyaya gelecek olan çocuğunun Salih olacağına yorumlanmaktadır. Bir ulemanın tabirinde rüyada yumurta kabuğu görmek, rüya sahibinin belli bir dönemde yaşayacağı sıkıntılar şeklinde delalet olunmaktadır. Rüyayı gören kimsenin çevresinde olan bazı kişiler tarafından kendisine yapılan kötülüklerden dolayı çok büyük üzüntülerinin olacağını işaret etmektedir. Başka bir ulema rüyada görülen yumurta kabuğu için şöyle yorumlamıştır, rüya sahibinin önüne gelen bir takım problemleri aşıp yüzleştikten sonra kazanmış olduğu hüneri temsil etmektedir. Büyük bir meşakkat ile beklenmiş olan maddi ve manevi bereket olarak da tabiri yapılmaktadır.

Rüyada Yumurta Kabuğunu Kırmak bu rüyayı gören kimselerin iş hayatında kendi alın terleri ile elde etmiş oldukları helal kazanç ve emek harcanarak kazanılan para şeklinde rivayet olunmaktadır. Hatta rüyayı gören kişinin iş yaşamında yapacağı bazı atılımlar sayesinde kazanmış olduğu temiz para ile mal mülk alacağını haber vermektedir.

Özellikle iş hayatındaki başarısının üstüne başarı katması ile büyük bir mal varlığı elde edeceğini işaret etmektedir. Başka bir tabirci bu rüyayı gören kişinin zengin bir hanım ile birliktelik yaşayacağı şeklinde yorumlamaktadır. Diğer bir din adamı rüyada yumurta kabuğunun görülmesini, rüyayı gören şahsın neşe içinde mutlu günler geçirerek eşi ile beraber mesut olarak yaşayacağını haber vermektedir. Eğer kişi rüyasında yumurta kabuğu kırılmış ise, saklamış olduğu bazı sırların açığa çıkarak ifşa olacağına delalet etmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin çevresindeki kişilerden saklamış olduğu konuları sakladığı için büyük üzüntüler yaşayacağına tabiri yapılır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3520