Rüya tabiri ara

Rüyada Yumurta Çalmak

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yumurta çalmak elde edilen bir başarının kendi elleri ile başarısızlığa itilmesi anlamına gelir. Yine rüyada yumurta çaldığını gören kişi geçmişte yaptığı bir haksızlığı ya da işverenine yaptığı bir hainlik manasına gelir. Eğer birinin sizin fol den yumurta çaldığını görüyorsanız, bir kişinin size ihanet ettiğini ve yakınınızdan biri olacağının büyük ihtimal olduğu manası çıkar.

Bir haksızlığa uğrayabilir ve bu haksızlık karşısında hayatınızda olumsuzluklar yaşanabilir diyen rüya tabircileri vardır. Büyük bir iftiraya uğrayabilir, işinizden atılabilirsiniz.Sadece kendi fikriniz olan başarılı bir çalışmayı başkalarına kaptırabilirsiniz. Bunun yanında rüyada yumurta çalmak, zenginliğe, uzaktaki bir yakınınızdan size kalacak mirasa da yorumlanır.

Rüyada yumurta görmek; hısım, akraba, dostların bir araya toplanmalarına veya para biriktirmeye işaret eder. Rüyasında elinde taze pişmiş yumurta olduğunu gören kişi zor işleri kolayca halleder ve mal sahibi olur. Rüyada yumurta gören kişi eğer bekar ise evlenir.

Rüyada yumurta yemek; taze pişmiş yumurta kolaylıkla elde edilen kazançtır. Başlanan işin büyümesi ile kar getirmesi manasına gelir. Ayrıca rüya sahibinin rüyasında yumurta yemesi çocuk sahibi olmaya da delalet eder. Rüyasında yumurta yediğini gören kişi hamile ise erkek çocuğu olur.

Rüyada yumurta pişirmek başladığınız işin olgunlaşarak size kar getirecek duruma geleceğine işaret eder. Rüyada pişmiş yumurtayı soyduğunu görmek ise yeni elde edilecek mala yorulur.

Rüyada yumurta almak; rüya sahibinin evinin bereketinin artacağı manasına gelir.

Rüyada çiğ yumurta yemek; haram mal, keder ve hüzün ile yorumlanır.

Rüyada çürük yumurta görmek; kişinin çocuklarından veya birlikte çalıştığı kişilerden hayır görmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada yumurtanın kabuğunu yemek; gizli kalmış bir şeyin ortaya çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada yumurta sarısı görmek; sarışın bir çocuk ve altın anlamına gelir.

Rüyada yumurta akı (beyazı) görmek; bu rüyayı gören kişinin parasının ilerleyen zamanlarda tükeneceğine işaret eder.

Rüyada yumurta soymak; mal mülk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada yumurta kırmak; çocuklarla ilgili sorunlara ya da hastalığa işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3963