Rüya tabiri ara

Rüyada Yumruk Yemek

Mart 27, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yumruk yediğini görmek, rüya sahibi için hayırlı, kısmetli ve nasipli olması ile tabir edilir. Rüyada kardeşinden yumruk yemek, birbirlerine olan bağlılık ile çok iyi işler yapmaya rivayet edilir. Rüyada birinin karnına yumruk yediğini görmek, tanıdığınız bir kimse ise ona destek olacağınız anlamına gelir. Rüya tabiri alimlerine göre, çeşitli ve farklı yerlerden yumruk yemek, güçlü, kuvvetli ve ihtişamlı olmanıza ve hayra tabir edilir. Rüyada yumruk yemek, İslami yorumcuların tabirlerine göre beklemediğiniz bir anda tahmin edemeyeceğiniz kimse tarafından zarar görmeye yorumlanır.

Rüyada yumruk yemek, bazı rivayetlere göre farklı işler yapmaya, bazı rivayetlere göre ise işlerinin kötüye gitmesine tabir edilir. Rüyada dostundan yumruk yemek, sıkıntı ve kedere düşmeye rivayet edilip, yorumlanır. Rüyada sırta yumruk yemek, destek ve yardım ile yorumlanmaktadır. Rüyada sırtına yumruk yemek, kendi işini kendisinin yapmasına tabir edilir. Rüyada yumruk yemek, üzücü bazı durumlar yaşamaya ve bundan dolayı sıkıntıya girmeye işarettir.

Rüyada karnına yumruk yemek, yumruk yediği kişiyi tanıyor ise sıkıntıdan kurtulup gücüne kavuşmaya tabir edilir. Rüyada karnına yumruk yediğini görmek, maddi olarak çektiği sıkıntıdan kurtulmaya ve aydınlığa kavuşmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada gözüne yumruk yemek, aşk hayatında mutlu olmaya ve iş hayatında ise başarılı olma tasvir edilir. Rüyada gözüne yumruk yediğini görmek, inandığı şeyler uğruna azimle yılmadan çalışmaya, istediklerini elde etmeye yorumlanır.

Rüyada arkadaşından yumruk yemek, birlikte omuz omuza verip iş yapaya ve karlı kazanç elde etmeye yorumlanır. Rüyada arkadaşından yumruk yediğini görmek, daha fazla güce ve kuvvete sahip olmaya geçim derdinden kurtulmaya tabir edilir.

Rüyada arkadan yumruk yemek, sevdiği değer verdiği bir kişiye maddi ve manevi olarak destek vermeye tabir edilir. Rüyada arkada yumruk yediğini görmek, hayatı boyunca arkasında duran ve yardımını esirgemeyen bir dosta sahip olmaya rivayet edilir.

Rüyada sırtından yumruk yemek, dost görünümlü bir düşmana ve zulüm etmesine, zarar vermesine delalettir. Rüyada sırtından yumruk yediğini görmek, güvende olmaya, kötülüklerden korunmaya ve muvaffak olmaya alamet eder.

Rüyada kafaya yumruk yemek, şans, kısmet,başarı ve talihinin iyi yönde olmasına bundan ötürü hayırı işler yapmaya yorumlanır. Rüyada kafaya yumruk yediğini görmek, yediği yumruk darbesinin şiddeti kadar güce sahip olmaya tabir edilir.

Rüyada burnuna yumruk yemek, bazı sağlık sorunları yaşamaya bundan dolayı canının sıkılması ve üzülmesine yorumlanmaktadır. Rüyada burnuna yumruk yediğini görmek, gelecek olan her türlü şer ve musibetlerden korunmaya alamet eder.

Rüyada ölüden yumruk yemek, korku ve endişelerinin yersiz olmasına, korkularının üzerine giderek feraha kavuşmaya yorumlanır. Rüyada ölüden yumruk yediğini görmek, sıkıntılarından kurtulması ile yeni iş atılımlarında bulunmaya ve başarı elde etmeye tabir edilir.

Rüyada babadan yumruk yemek, uyarı ve ikaz olarak yorumlanırken, baba parası yemeye ve sıfırı tüketmeye tabir edilir. Rüyada babadan yumruk yediğini görmek, babasının yardımı sayesinde bir çok işten alnının akı ile çıkmaya ve mutlak zafere yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1224