Rüya tabiri ara

Rüyada Yükselmek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yükselmek; ilerlemek, başarmak, kısmetini aramak, büyüklük, zenginlik terimleri ile değerlendirilir. Bazı kişilerin başarma ihtirasları bazı insanların ise baskı altından kurtulma düşünceleri rüyada yükselmek şeklinde bilinçaltına sızar ve oldukça sık görülen rüyalardır. Yapılan eylemin niteliğine, rüyadaki detaylara ve kişinin sosyal statüsü, cinsiyeti, medeni durumu gibi kriterler ile birlikte yorumlanması gereken rüyalar arasındadır.
Rüyada yükselmek nereye olursa olsun, çoğu kez gerçek hayatta olduğu üzere bir başarı elde etmek, mevcut durumunda iyileşme sağlamak, sıkıntılardan kaçmak, parada ve mevkide üst hedeflere gitmek gibi pozitif eylemlerin göstergesidir. İlim sahibi insanlar için eşyanın tabiatını keşfetmeye, bilgisini genişletmeye yorumlanır.

Rüyada Yerden Yükselmek

Çalışkan ve azimli kişilik ile rüyada karşılık bulan kimse yerden yükselerek bulunduğu pozisyonunda ilerleme kaydedecektir. Bir işte gösterilen çabaya karşılık terfi ettirilme, daha iyi bir statüye gelme, iş değişikliği, maddi olanaklarda artış, ödüllendirilme gibi artı kazançlara sahip olmak anlamlarına gelen rüyadır.

Rüyada Göğe Yükselmek

Rüyada göğe yükselmek; bazı İslami rüya yorumcularına göre inanç ve ibadetlerini yerine getiren Müslüman kişinin Allah’a yakın olmasıdır. Bazı hallerde de anne babaya, bir yüce zata, eşe ya da çok arzulayıp ulaşmak isteği bir şeylere yaklaşmaya rivayet ettiğine hükmedilir. Kimi yorumlara göre ise göğe yükselip bir kuş gibi uçmak; yola çıkmak ve muvaffakiyet kazanmaya işarettir. Ancak gökyüzüne uçup, göğe yükselip bir daha yere hiç inmediğini rüyasında gören insan başka bir dünyaya yolculuk yapar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1539