Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Yüksekten Düşmek Ne Manaya Gelir? Gizli Şifresi Nedir?

Ekim 5, 2019 - Okuma süresi: 15 dakika

Genel yorumlar

Rüyada yüksekten düşmek en yaygın düşlerden biridir. Bunlar genellikle uykunun ilk aşamasında, bacaklarınızda, kollarınızda ve tüm vücudunuzdaki kas spazmları ile birlikte görülür.

Böyle rüyalar görürken vücudunuzun büzüldüğünü hissedebilirsiniz, bu da sizi uyandırabilir.

Bu rüyalar içsel durumunuz hakkında çok açıklayıcıdır, bu nedenle özellikle düşme hakkında sık sık rüya görürseniz, anlamlarını asla gözden kaçırmamalısınız.

Rüyada yüksekten düşmek muhtemelen kararsızlığınızın, güvensizliğinizin veya kaygınızın bir göstergesidir. Belki de işinizde veya ilişkinizde, kontrolden çıkmış olabilecek bazı durumlar için kendinizi çok şaşırmış hissediyorsunuz. Belki de tutunacak hiçbir şey yokmuş gibi görünüyor.

Düşme ile ilgili rüyalarda, genellikle yere çarpmadan önce uyanırsınız. Bu rüyalar aynı zamanda hayatınızın bir yönünün veya bir durumun kontrolünü kaybettiğinizi gösterebilir.

İlişkiler, iş, ev, ve benzeri ile ilgili olabilirler. Belki de durumunuz veya gücünüz veya hatta kontrolünüz gibi bir şeyi bırakma konusunda sorunlarınız olabilir.

Bu rüyalar aynı zamanda bazı durumlarda başarısızlık duygunuzu da gösterebilir. Belki de okul, iş veya aşk gibi hayatınızın önemli alanlarındaki başarısızlıktan korkuyorsunuz. Belki de güveninizi yitirdin.

Rüyada yüksekten düştüğünüzü görmek ayrıca işinizi veya ilişkinizi kaybetme korkunuzun bir sonucu olabilir.

Rüyanızda yüksekten düştüğünüzü görmek

Bu rüyalar ihmal ettiğiniz bazı iç veya dış sorunlara bağlanır. Düşme hakkında rüyaları görmenin çeşitli nedenleri vardır.

Bunun bir nedeni hayatınızdaki denge kaybı olabilir. Belki de istikrarınız yoktur. Ayrıca biri tarafından itilmiş hissedebilirsiniz. Çok çalışıyor olabilirsiniz.

Rüyada yüksekten düşmek, isteğinize karşı bir şeyler yaptığınızı gösterebilir. Ayrıca kişiliğinizin bastırılmış yönlerini de gösterebilirler. Belki de hayatınız üzerindeki kontrolü kaybettiniz.

Bazen ise, bir durumu düzeltmeye çalıştığınızı ve kontrol edemediğiniz bir şeyi onarmaya çalıştığınızı belirtirler. Bu, arkadaşlarınız veya ailenizle ilişkinizde belli bir sorun olabilir.

Bu rüya sizi daha temkinli olmanız için uyarıyor olabilir. Bazen hayatında büyük bir kriz olduğunu gösterir. Belki güvenliğinden veya finansal durumundan korkuyorsun. Belki bazı büyük problemleriniz ve mücadeleleriniz vardır.

Hayattaki her şeyi kaybetmekten korkuyor olabilirsiniz. Belki çaresiz hissediyorsun, çünkü hiçbir şeyi değiştiremiyorsun.

Rüyada yüksekten düşmek başka ne anlama gelir?

Rüyada sırt üstü düşmek biraz daha fazla desteğe ihtiyaç duyduğunuzu gösterebilir.

Eğer suya düştüyseniz, belki de duygularla boğulmuş ve duygusal olarak yıkılıyorsunuzdur.

Düşerken kendinizi iyi hissediyorsanız, belki bu rüya bazı beklenmedik olumlu değişiklikler olduğunu ve bunun sonucunda mutlu olacağınızı gösterebilir.

Bazen bu rüyalar, etrafınızdaki insanların sahip olduğu ve onlara yardım edememe konusunda stresli hissettiğiniz anlamına gelebilir.

Bu rüyalar her zaman bazı kötü şeyleri belirtmek zorunda değildir. Genellikle onlar yakında gerçekleşen bir değişimin işaretidir.

Rüyada yüksekten düşmek, eğer düşerken korkmadıysanız, artık kontrol edemediğiniz önemli bir durum hakkında endişenizden kurtulduğunuzu gösterebilir. Belki sorumsuzsunuz ya da sorumluluklardan kaçıyorsunuz.

Bu rüya ayrıca, belirlediğiniz bir hedefe ulaşmak için çabalamaktan vazgeçtiğinizi de gösterebilir.

Rüyada düşerken uyanmak, yakında bazı kötü şeyler olduğunu veya olacağını gösterebilir. Bazı hedeflere ulaşmaya çalışırken bazı engeller ve zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Rüyadayken aniden uyanmanız, bu olayların yakında gerçekleşebileceğini gösterir.

Rüyada yüksekten düşmenin tabiri

Rüyada düştüğünüzü gördüyseniz ve bunu gerçekten hissettiyseniz, böyle bir rüya bir uyarı olabilir. Bu rüya keder ve yanılsamaları gösterebilir. Etkisiz olabilecek ve başarısız olabilecek bazı riskli girişimler hakkında uyarı olabilir.

Rüyada uçarken düştüğünüzü gördüyseniz, böyle bir rüya aslında iyi bir işarettir ve şu anda sahip olduğunuz bazı sorunlara kolayca çözüm bulacağınızı gösterir.

Rüyada uçarken yüksekten düşmek ayrıca, planlarınızı ve arzularınızı başarıyla yerine getirmek için yolunuzdaki engellerin kalktığını da gösterir.

Rüyada düşerken korktuysanız, böyle bir rüya hayatınızdaki bazı olumsuzlukları gösterebilir. Neyse ki genellikle bunlar çözeceğiniz çatışmalardır, böylece dengenizi geri kazanabilirsiniz.

Rüyada düştükten sonra yaralandığınızı gördüyseniz, böyle bir rüya kötü bir işaret olabilir. Ciddi kayıplara işaret ediyor olabilir.

Ayrıca çok yakın ve güvenilir olduğunu düşündüğünüz insanlar tarafından ihanete uğrayacağınızı da gösterebilir.

Rüyada yüksekten düşen birini gördüyseniz, bu rüya bir uyarıdır. Böyle bir rüya, tanıdığınız birinin bir sorunla karşılaştığını ve belki de bu zor zamanların üstesinden gelmek için yardımınıza ve cesaretlendirmenize ihtiyaç duyduğunu gösterebilir.

Rüyada yüksekten düşmek ve tekrar ayağa kalkmak, iyi bir işarettir. Bu rüya başkalarının başarısını ve saygısını kazandığınızı gösterir.

Rüyada yüksekten düşmek diğer şekillerde nasıl yorumlanır?

Rüyanıza düştükten sonra ayağa kalkmadığınız takdirde, böyle bir rüyanın olumsuz bir anlamı olabilir. Belki de istediğiniz bir şeyi başaramadığınız için hayal kırıklığına ve depresyona gireceksiniz.

Rüyanızda yabancı birinin düştüğünü gördüyseniz, bu rüyanın kötü bir anlamı vardır. Finansal istikrarınızı ciddi şekilde tehlikeye atabilecek ciddi sorunları gösterebilir.

Rüyada hızlı bir şekilde düştüğünüzü gördüyseniz, böyle bir rüyanın kötü bir çağrışımı var. Muhtemelen şu anda yaşamınızda mevcut olan olumsuzlukları gösterebilir. Bu rüya, yapmadığınız bir şey için utanç ve benzeri duyguları ifade edebilir.

Rüyada yüksekten düşmek ama çakılmamak, şu anki duygusal durumunuzu gösterebilir. Belki kontrolü kaybettiğinizi ve bir konuda başarısız olduğunuzu hissediyorsundur. Belki de tam bir başarısızlık içinde olduğunuzu hissediyorsunuz ve kendinizi tam bir çaresizlik içinde buluyorsunuz.

Rüyada düştükten sonra yere çakıldıysanız, böyle bir rüya uzun süresir düşündüğüniz ve nihayet yargıya vardığınız sonuçlar hakkında yanıldığınızı ifade edebilir.

Bu rüya aynı zamanda güç veya durum kaybını da gösterebilir. Bazen hatalarından ders aldığını ve işlerin yolunda gideceğini gösterir. Ayrıca, dibe vurduğunuzu veya bazı durumların daha da kötüye gidemediğini de gösterebilir.

Rüyada bir ağaç veya bina gibi büyük bir yükseklikten düştüğünüzü gördüyseniz, böyle bir rüya çok iyi bir işaret olabilir. İş yerinde terfi alabilirsiniz ve finansal durumunuz daha da iyi olabilir. Çevrenizdeki insanlardan bazı ödüller ve takdirler alabilirsiniz.

Bazen bu rüya, günlük rutininizi bozan bazı olumsuz şeyleri ve talihsiz olayları da gösterebilir.

Rüyada bir sandalye veya masa gibi küçük bir yüksekten düşmek, iyi bir anlama gelmez ve yakında bazı engellerle karşı karşıya kalacağınızı, neyse ki kolaylıkla üstesinden geleceğinizi gösterebilir.

Rüyada çatıdan düştüğünüzü gördüyseniz, böyle bir rüya etrafınızdaki olumsuzluğu temsil edebilir. Çevrenizdeki insanlar tarafından görmezden gelindiğinizi gösterebilir.

Bazen bu rüya, yanlış anlaşılmalardan dolayı insanlardan soyutlanmak ve uzak durmak istediğinizi de gösterir.

Rüyada bir tekneden düştüyseniz, böyle bir rüya bir uyarı olabilir. Önümüzdeki günlerde dikkat etmelisiniz, çünkü size olumsuz ve zararlı şeyler olabilir, sizi yalıtılmış ve reddedilmiş hissinde bırakabilir.

Rüyada yüksek bir yerden düşmenin şifresi nedir?

Rüyada yüksek bir ağaçtan düşmüşseniz, böyle bir rüya bazı şeylere yaklaşımınızı değiştirdiğinizi gösterebilir.

Rüyada balkondan düşerseniz, böyle bir rüya, bazı beklenmedik yaşam koşullarından dolayı romantik ilişkinizden ayrıldığınızı gösterebilir. Bu seyahat ya da iş sebepleri yüzünden olabilir, ancak yakında bir araya geleceksiniz.

Rüyada  yüksekten suya düşmek, kontrol kaybına işaret edebilir, çünkü siz bir şey hakkında güçlü ve olumsuz duygularla boğulmuşsunuzdur. Belki kendini terk edilmiş hissediyorsun ve kendi başına bırakılmışsın.

Rüyada bir ata binmek ve ondan düşmek, yaşamınızdaki bazı olumsuzlukları temsil eder. Belki yakın gelecekte karşı karşıya kalmanız gereken bazı engellerle karşılaşırsınız.

Rüyada yüksek bir binadan düşmek, yüksek bir başarı seviyesine ulaştıktan sonra kontrolü kaybettiğinizi gösterebilir. Belki bazı yüksek hedeflere ulaştıktan sonra başarısızlıktan korkuyorsun.

Aynı zamanda büyük bir iyimserlik ve mutluluk döneminden sonra depresyona düştüğünü de gösterebilir.

Rüyada bir şelaleye düştüyzeniz, bu rüya aslında iyi bir işarettir. Bu gibi bir rüya, düzenli olarak gördüğünüz birine delicesine âşık olduğunuzu ve bu nedenle mutlulukla dolu olduğunuzu gösterebilir.

Bu rüya bir ilişkinin başlangıcını göstermez, heyecanını ve böyle bir mutluluk hali içinde olmanın zevkini açığa vurur.

Rüyada yüksekten düşmek gizli yorumlar

Rüyanızda bir deliğe düştüyseniz, böyle bir rüyanın iyi bir anlamı olmayabilir. Bu rüya yaklaşan bir hastalığın belirtisi olabilir. Bazen günlük çevrenizdeki bazı insanların neden olduğu engelleri gösterebilir.

Rüyada karanlık suya düşmek, yakın gelecekte bazı yanlışlıklar yaptığını gösterebilir. Belki bazı kararlar verirsin ya da sonradan pişman olacağın bir şey yaparsın. Bu hatalar size çok pahalıya mal olabilir.

Rüyada denize düşmek, sağlığınızı ve bazı hastalıklardan kolayca kurtulacağınızı gösterebilir.

Rüyada suya düştüyseniz, böyle bir rüya hayatınıza giren bazı olumsuzlukları gösterebilir. Kendinizi, maddi istikrarınızı tehlikeye sokacak ve hatta sizi iflasın sınırına getirecek olan bazı talihsiz finansal koşullarda bulabilirsiniz.

Rüyada dağdan düşmek, kibirli olduğunuzu ve kendinizi başkalarından üstün gördüğünüzü gösterebilir. Belki başarılısın, eğitimlisin ve paran var, ama senin pozisyonun sana senden daha şanslı olanları baltalama ve küçük düşürme hakkı vermiyor.

Rüyada yüksekten çamura düşmek, kötü bir işarettir. Yakında, yakınlarınız, arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınız gibi yakınınızdaki bazı insanlarla çatışmalarla karşılaşabilirsiniz.

Bu çatışmalardan sorumlusu siz olacaksınız. İsteyerek istemeden bazılarını rahatsız edecek bir şey söyleyebilir veya yapabilirsiniz. Bazen bu rüya yakında ev değişikliğini gösterir.

Rüyada pencereden düştüyseniz, böyle bir rüya içinde bulunduğunuz bir tehlikeyi gösterebilir. Bir şey hayatınızı olumsuz yönde etkiliyor. Bu, bazı olumsuz duygular veya çevrenizdeki bazı olumsuz insanlar olabilir.

Bu rüya yakın gelecekte olası sorunları ve talihsizlikleri önlemek, bu olumsuzluklarla baş etmek için bir uyarı olabilir.


Not: Sizler de rüyalarınızın yorumlanmasını istiyorsanız, aşağıda bulunan yorum yaz kısmından bize iletebilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4600

Rüya Sitesi Linkleri