Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Yorgan Görmek

Kasım 3, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yorgan görmek, karı ve koca ile yorumlanır. Bir yorgan aldığınızı görmek bekar iseniz evliliğe, yorganın çalındığını yandığını görmek, boşanmaya, yorganın temiz ve yeni olması iyi geçime işaret eder. Rüyada yorgan görmek, kadın ve evliliğe delalet eder. Yorgan görmek, aile mutluluğuna işarettir.

Rüyasında yorganı alıp içinde uyuduğunu gören erkek ise, bir kadınla evleneceğine işarettir. Veya rüyayı gören rahat bir hayata kavuşur, şeklinde tabir olunur.

  • Rüyada görülen yorgan, rahatlık ve kuvvet ile tabir olunur, şeklinde yorumlar yapılmıştır. Yorgan, emniyet, rahatlık ve dinlenmeyi temsil eder şeklinde yorumlanır.
  • Rüyanızda yorgan görmeniz, kendisiyle yatacağı kadına, kuvvet, emniyet, rahatlık ve dinlenmeye yorumlanır.
  • Rüyada görülen yorgan ve çarşaf inciden ise, eşinin Kur’ân’ı ezberlemiş olduğuna işâret eder.

Yorgan rahatlık ve kuvvettir.

Bazı yorumcular, yorgan faydalı bir kadındır, dediler.

Yorgan emniyet, rahatlık ve dinlenmeye yorumlanır.

Rüyada görülen yorgan ve çarşaf, kuvvet ve itimad sahibi yahut güzel bir kadındır.Bundan dolayı rüyada yorgan ve çarşafa büründüğünü gören kimse, bir kadınla evlenir.

Yorgan alıp onun içinde uyuduğunu gören erkek evlenir. Yorgan, emniyet, rahatlık, dinlenmek ve kuvvettir. Rüyasında bir insanın yorgana iyice sarılması, karısına veya rahata kavuşmaya işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2393