Rüya tabiri ara

Rüyada Yolunu Kaybetmek

Ağustos 9, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yolunu kaybetmek; rüya gören kişinin çıkmazda olduğuna, bir yol ayrımında ikilem yaşadığına, bazen iki seven ya da sevilen kişi arasında kalmaya, ne yapacağını bilemediği durumlara yorumlanır. Psikolojik alt yapısında kararsızlık olan rüya; bilinçaltından yolunu kaybetmek şeklinde çıkar. Daha doğru bir yorum için detay anlamlarına da bakılması isabetli olacaktır.

Rüyada yolunu kaybetmek; kişinin rüyasında her zaman gittiği, bildiği bir yolu bulamaması, yolunu kaybetmesi; bu kişinin kısmetinin, kazanabileceklerinin azalacağı, elindeki imkânları kaybedeceği şeklinde yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda tutarsız işlere girip bocalanacağına da işarettir. Kişinin yolunu kaybetmesi ve bir yol araması onun istediği bir işte isabetli olamayacağı, mağlubiyet ile sonuçlanacak rekabetine işaret eder.

Rüya gören kişinin kendisini kalabalık bir sokakta, caddede kaybolduğunu görmesi o kişinin insanlara faydasının dokunacağı, edindiği bilgi ve tecrübeleri başkasının hayrına kullanarak sevaba gireceği şeklinde yorumlanır.

Kişi rüyasında caminin yolunu kaybeder ise bu rüya kişinin dünya işleri ile fazla oyalandığını, dini görevlerini aksattığını, inançlarında zayıfladığına işaret eder. Bazen de bu rüya bir kimseye bilerek veya bilmeyerek bir kötülük yapıp günahına girmeye de tabir edilir.

Rüya gören kişinin ev hayatındaki sıkıntılara malum olan rüyadır. Kişinin görev ve sorumluluklarını ihmal ederek başka yollara sapmasına uyarı niteliğinde olan rüya; aile içindeki huzursuzluğuna, geçimsizliğine, dışlanıp ayrılıklar yaşayacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6576

Rüya Sitesi Linkleri