Rüya tabiri ara

Rüyada Yolda Kaybolmak

Rüyada Yolda Kaybolmak hayat çizgisinin kayması ve değişmesi olarak tabir edilir. Bir kimse rüyasında herkesin olduğu bir yerde kaybolduğunu görürse eğer, yer değişikliği yapacağı anlamına gelir. Asfalt yolda kaybolmak kariyer merdivenlerini hızlı çı...

Rüyada Yolda Kaybolmak hayat çizgisinin kayması ve değişmesi olarak tabir edilir. Bir kimse rüyasında herkesin olduğu bir yerde kaybolduğunu görürse eğer, yer değişikliği yapacağı anlamına gelir. Asfalt yolda kaybolmak kariyer merdivenlerini hızlı çıkan kişilerin çok sert bir düşüş yaşayacaklarını ve yanlış kişilere güvenmekten ötürü üzüleceklerini, doğru sandıkları konularda yanılgı yaşayacaklarını, dostlarıyla aralarında gücenmeler olacağına delalettir. Toprak yolda veya patika yolda kaybolduğunu görmekse aileyi umursamadan yaşamaya, anne ve babanın halini hatırını sormamaya, onlara yardım etmemeye ve günaha yakın durmaya yorumlanır. Dini açıdan yolunu kaybetmek, doğruyu bulamamak ve maneviyatın zarar görmesi şeklinde tabir edilir.

Yeni bir eve ya da yeni bir şehre yerleşmeye karar verebilir. Rüyada birinin kaybolduğunu görmek, gelişi güzel ya da hasbel kader yaşayan kişiye delalet eder. Bu kişi hayatın anlamını sorgulamadan, önemini kavramadan günü birlik yaşayan, kendini kaderine bırakmış kimse şeklinde ifade edilir. Bir kimse rüyasında özel eşyalarının kaybolduğunu görürse malı eksilir. Rüyada ziynet eşyalarından birinin kaybolduğunu gören kişi bir beladan ya da kötü bir kazadan son anda kurtulacak demektir.

Rüyada Yolunu Kaybetmek

Rüyada yolunu kaybeden kişi hak yolundan ayrılmış, dinin emir ve buyruklarına değil de hurafelere sarılmış kimse olarak yorumlanır.

Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada kaybolduğunu gören kişi büyük bir duygusal çöküntü yaşıyor demektir. Bu kişi kendini salmış, yaşadığı çöküntü nedeni ile sağlıklı kararlar veremez olmuştur. Bu nedenle kendisi için doğru olanları da kestiremez diye tabir edilir.

Rüyada Kaybolmak Evini Bulamamak

Rüyada kaybolup evini bulamayan kişi, işlerinde kararsız kalmış demektir. Bu kişinin kafası da oldukça karışmıştır.

Rüyada Denizde Kaybolmak

Rüyada denizde çok açılıp ufukta görünmez olmak iyi değildir. Büyük bir kayıp nedeni ile büyük bir yıkım yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Elbiselerini Kaybetmek

Rüyada elbiselerini kaybetmek rüyanın aksine hayırlara işaret eder. Rüyasında elbiselerinin kaybolduğunu gören kişinin başında bazı uğursuzluklar ve kara bulutlar dolaşıyordur ama kendisine değmeyecek demektir. Yani rüya sahibinin bir tehlikeye çok yaklaşıp hiçbir zarar görmeden sıyrılacağı anlamına gelir.

Rüyada Ormanda Kaybolmak

Kişinin ruhsal yorgunluk içinde olduğunu ve kafasının karıştığını, aklını toplayamamaktan ötürü hayatını dengede tutamadığını ve verdiği sözleri unuttuğunu ifade eder. Dalgınlık ve dikkatsizlik yüzünden yaşanacak kazalara, işleri eksik yapmak yüzünden uyarı almaya, psikolojik olarak kötü hissetmeye yorumlanır. Ormanda kaybolan kişinin inzivaya çekilme isteği duymasından ötürü çıkacağı uzun bir yola da işarettir. Kalabalıklarda bunalan rüya sahibinin bir süre yalnız kalmaya, kendisini dinlemeye ve hayatının bundan sonraki kısmını şekillendirmek için düşünmeye ihtiyacı olacak demektir.

Rüyada Yurtdışında Kaybolmak

Gereğinden fazla açılmak, düşüncesizce girilen işlerde sorun yaşamak ve beklentilerin altına düşmek demektir. Özellikle ticaret hayatında olanlar için ekonomik dar boğazın, ülke şartlarının kişiyi zorlayacağına, bu dönemde iş büyütmek yerine biraz daha küçülmek zorunda kalacaklarına alamettir.

Rüyada Bilmediği Bir Yerde Kaybolmak

Rüya sahibinin hayatını yalnızca bugünü düşünerek, hesaplamadan, plan, program yapmadan yaşaması yüzünden karşılaşacağı zorlukların her geçen gün artacağına ve kendisine bir ideal belirleyip yol çizmezse hayatının karmakarışık bir hal alacağını ifade eder. Hazır olunmayan işlere girmek, evlilik sorumluluğunu alamayacak durumdayken evlenmeye kalkmak sonucunda yaşanacak üzüntü ve hayal kırıklığının büyüklüğüne de dikkat çeker.

Rüyada Tatilde Kaybolmak

Rehavet içinde geçirilen yılların, tembelliğin kişiyi yolundan edeceğini ve olgunlaşmak yerine ergen gibi davranıldığını bildirir. Sorumluluklardan kaçmak isteyen rüya sahibinin hayatın gerçekleriyle yüzleşmesinin ağır olacağını ve geleceğini düşünmediği için doğru düzgün iş sahibi olamayacağını, para kazanamayacağı için sürekli ailesine bağımlı halde yaşayacağını bildirir.